Beowulf (1999)

Intergalaktický mstitel BeoWulf, vsazený do středo"sci-fi"věkého hradu. Nemohu si pomoci, ale strašně mi připomínal Geralta z Rivie aka Zaklínače :-)) Každopádně čekal jsem větší brak, ale mou poviností bylo tento snímek shlédnout, ostatně jako každý kde je můj EPIC HERO BeoWulf. Dobrá pominu naprosto otřesnou hudbu a vezmu dva obrovské klady jako sexy Rhonu Mitru její nádherné pozadí i popředí (co si budu namlouvat jsem prostě chlap jako každej druhej) a bezejmennou herečku co hrála Grendelovu matku, při jejím hereckém erotickém výkonu jsem si pomalu odkráčel dát ledovou sprchu, tak mi vychází krásné 2 hvězdičky. Každopádně jako odreagovačka mi to docela sedlo.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Jediný díl, který mne jakžtakž oslovil. A to z jednoho prostého důvodu a to, že zde má být Jill (hrdinka, kterou jsem nějaký čas po dohrání Resident Evil 3 - Nemesis na PSX zbožňoval.) Jinak jako každý díl, propadák...

Ice-B je bůh (2008) (pořad)

Jsem ani nevěděl že už s nimi nehraje

Belly 2: Millionaire Boyz Club (2008)

No to tedy byla s prominutím sračka. Film naprosto o ničem. Nejvíc mne fascinuje to špulení huby nakrčené obočí a pohled ozhora dolů... LOL

The Mountie (2011)

Je až s podivem, že taková zhovadilost může vzniknout v Kanadě... 1na hvezdička za nádhernou herečku Jessicu Paré, jejíž oči mne udržely se na to dokoukat, za docela hezkou kanadskou krajinu a za to, že se to maskuje jako western. Nízkorozpočtový film, o menší délce než je obvyklé, který neskutečně nudí a ke shlédnutí doporučuji jen kvůli aspektům, které jsem uvedl.

Rec 2 (2009)

Španělská SWAT. Naprostý chaos, nekoordinované situace, spousta vřískotu, zbytečná smrt. Žádné sebeovládání, hektické střílení ze zbraní všude, jen ne do hlav, vyskakující hory oživlých mrtvol a ještě trapnost příchozích Vrchol je příchod 3 neskutečných ofrklých parchantů a co mne nejvíc dostalo a to jsem si doma i zanadávál jak ta holka zastřelila toho hasiče. Hlavně že kluk-kameraman točí veselé dál, když tam bojuje o život ten hasič... No toto je prostě konec všeho. Po konečném shlédnutí musím říct že to skutečně nedosahuje ani z poloviny kvalit prvního dílu. U tohoto dílu mne ani ten konec nedostal. Nuda

REC (2007)

Míň řvaní, větší herecké výkony, ta věrohodnost mi fakt scházela a možná i trochu víc lekaček... Pablo pořád točí, místo toho aby se vy*ral na kameru a kenečně začal být užitečný a snažil si zachránit život. Je zvláštní že všichni jsou strašně hysteričtí, až na našeho kameramana, který se téměř neozývá a bere vše s klídkem... Nejvíc mi krev pila hlavní reportérka... Buď dlouho neměla sex, nebo by potřebovala prášky na uklidnění. Ovšem konec panečku ten konec byl fakt hnus, takže když už nic, alespoň pro ten konec za to stálo se podívat. Mimochodem s názorem Viktooorky se stotožňuji, jen s rozdílem že já se u tohoto snímku vesměs i zabavil :-)

Siegfried (2005)

Pro mou maličkost hodně dobrá komedie. Viděl jsem úryvek v TV tak jsem si říkal to musím shlédnout celé. Nelituji toho, pěkná komedie, já se u ní bavil.

Kazatel (2011)

Pěkně počítačově (asi) udělanou pouštní krajinu hvězdička, zajímavé tetování priestů hvězdička, suprově namaskovaného sympaťáka Karla Urbana hvězdička, za neuvěřitelně stupidní konec a místně unbeliavable scény hvězda dolů - takže mi vychází výsledek 2 hvězdy, ale s odřenýma ušima. I přesto, že jsem věděl že to bude brak docela překvapení. Čekal jsem, že to bude daleko horší