Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Nejsrdcovější záležitost mého dětství. První animovaný seriál, který jsem snad jako malý špunt shlédnul. Dobrodružství, hudba záchrana krásné ženy (Romy)- no co více si přát.

Magion (1984) (pořad)

Legendární pořad mého mládí. Spíše mého velice ranného mládí. S láskou vzpomínám na pana Jana Rosáka, který mne provázel Magionem a nejlepší animovaný pořad Cesta kolem světa za 80 dní s Willy Fogem aka lvem.

Černý rytíř (2001)

Viděl jsem tento film už spoustukrát, ale dokáže mne vždy pobavit. Budu upřímný, Martin Lawrence jako komik je asi stejný jako já kosmonaut. Každopádně film má originální námět, scénář je skvěle napsaný a navíc zde hraje krásná černošská herečka Marsha Thomason. Pro mne jednoznačná 5

Tak jde čas (1965) (seriál)

Legendární seriál, na který jsem koukal, když jsem byl malý špunt. Vím že se mi to tehdy líbilo, takže 3 hvezdičky

Tohle je Sparta! (2008)

Jedna z nejlepších- ne-li přímo nejlepší parodie filmu co jsem měl kdy možnost shlédnout. První jsem viděl toto, poté až 300 - Bitva u Thermopyl a musím říci že toto je 100x zábavnější a lépe jsem se u tohoto snímku bavil než u originálu. Snímek srší zajímavými vtípky, parodie na GTA či Megatrona s youtube channelem případně Rocky Balboou mne dostávalo do kolen. Ovšem kožený ohoz Carmen Electry - no Whoa

Xena (1995) (seriál)

Překrásná černovlasá Lucy Lawless s nádherným tělem upnutým v korzetu bojující na straně dobra, proti všem kteří byli na straně zla. Fantasy žánr - prostě jako malej jsem to žral. Dnes už mi to příjde usměvné, i když Lucy Lawless se mi líbí pořád ,-)

Plnou parou vzad! (2002)

Jedna z nejůžasnějších komedií co jsem kdy viděl. Jsem velice vybíravý co se týče komedií, asi proto, že jsem nějak ztratil smysl pro humor :-) Každopádně toto jsem viděl už tolikrát, že jsem to přestal počítat. Nádherný nádech exotiky, rekreace, slunce a žen (i když žen xD ). Připočtěte si sexuální symbol Roselyn Sanchez + její názornou ukázku jak udělat chlapa :-)) + sympatickou Vivica A. Fox + celé Švédské opalovací družstvo a film u kterého se nudit nebudete je na světě. Pro mne jedna z TOP komedií.

Sindibádova dobrodružství (1996) (seriál)

Neuvěřitelný seriál. Pro mne legendární. Ve druhé třídě základní školy jsem byl a pravidelně jsem se díval na tento seriál. Kvůli tomu. že jsem jej tak zbožňoval a je to Kanadský seriál, jsem fandil Kanadě na zimní olympidádě v Naganu :-) Dneska jsem nad tím pouze usmívám a zůstávají mi vzpomínky z dob mého mládí.

Princezna Mononoke (1997)

Jesli existuje film, na který mohu říci - ano bylo to něco fantastického, tak se jedná právě o Princeznu Mononoke. Poprvé jsem měl tu čest se na toto podívat v říjnu 2003 (konkrétně 10tého října to dávala Česká Televize (byl pátek) jako celovečerní film) a od té doby se začal počítat má filmová stránka mé osobnosti. Upřímně anime jsem nikdy moc nesledoval, tím méně tomu zanru holdoval. Ovšem Mononoke - fantastický příběh, výprava, krásně provedená grafika, - zde je vidět poctivě odvedená práce, skvělá kompozice hudby, propracovanost, promyšlenost - prostě nic u čeho bych se jen náznakem nudil.

Prokletí domu Winchesterů (2009) odpad!

Neměl jsem sílu dokoukat, protože něco tak tupého jsem dlouho neviděl... Vydržel jsem do poloviny, přičemž se pořád nic nedělo... Hudba a zvuky +, výkony herců NULOVÉ, ta jeho žena se ještě jakžtakž dala. Ale efekty že někdo "duch" přechází před kamerou a znetvořené dítě plazící se po zemi, přičemž to usekali aby tam nebyla vidět tyčka tlačící to děcko po podlaze... Prostě HUMUS!