• Thriller

2:37 (2006)

Mňa tento film dostal po všetkých stránkach ... má výborný príbeh, slušné herecké výkony, skvelú réžiu a nádherný klavír.

Divoši (2012)

No toto teda bola jazda .. som sa nadýchla a zrazu bol koniec. Úžasný soundtrack a úžasne charizmatický Aaron Taylor-Johnson .. to mi stačilo, mne sa páčilo.

Nebohá paní Pomsta (2005)

Park-a jednoducho môžem preto, lebo na začiatku každého filmu pozerám s otvorenými ústami, nechápem kto je kto, prečo sa deje to a to ... a potom sa to začne spájať a všetko má hlavu a pätu ... výborné. Mne osobne sa pani Pomsta páčila najviac z celej trilógie.

Deiji (2006)

Samozrejme, že som od začiatku bola na strane nájomného vraha ... asi aj preto, že Woo-sung Jung vo filmoch fantasticky plače. Nádherná muzika a nádherná romantika.

Saedeu mubi (2005)

Nádherný, prenádherný film. Krásne nežný ... ohromná muzika a neskutočný Woo-sung Jung.

3-iron (2004)

Voľakedy, keď som čítala Cestu od McCarthyho, hneď po dvoch stránkach som si hovorila, že panebože hádam to nebude takto celú knihu - opisovať dopodrobna, čo našli, robili, jedli ... a po dočítaní to bola jedna z mojich naj kníh. A včera večer som si hovorila, panebože hádam nebudú ticho celý film ... a boli ... a bol parádny, skoro nič povedané a toľko veľa vypovedaného ... páčilo sa mi veľmi.

Keulraesik (2003)

Zase raz výborná muzika, plačúci Kórejci, sladký príbeh ... MSG som neprišla na chuť, ale toto od Kwak-a sa mi páčilo a ani dĺžka mi nevadila, dokonca som si to ani neuvedomila, až keď som v noci pozrela na hodiny. Apropo príbeh matky sa mi páčil asi o trošku viac.

Adamova jablka (2005)

Pre mňa veľmi pozitívny film. Plný skvelých momentov. Od začiatku do konca sa človek nenudí. Herci boli super všetci, ale Mikkelsen a Thomsen neskutoční.

První den zbytku tvýho života (2008)

Tak trošku bláznivá rodinka, ale všetci sa mali navzájom radi. Veľmi pekný film, pre mňa pozitívny a ... niektoré okamihy boli fantastické (mama, keď vdýchla vzduch z otcovho vankúšika v aute). Veľmi sympatickí herci a dobrá muzika ... a gitarové sólo Grondina som si pozrela niekoľkokrát.