• Thriller

Láska padá z nebe (2019) (seriál)

Moji dvaja obľúbenci nakope a láska ako hrom, a ešte všeličo iné na pozadí .. hádam ste nečakali nejakú vážnosť, ale prosím vás.

Po bouři (2016)

Obyčajný život jednoduchým spôsobom, a vždy ma to rovnako baví.

Papírový život (2021)

Tá odvrátená strana Istanbulu je ako z katalógu na odvrátenú stranu Istanbulu, turecký folklór tiež nechýba, no a fešák Čátaj celkom prekvapil .. v dobrom. Príbeh, ale nie je ničím výnimočný, žiadne prekvapenie sa nekoná, a od polovice človek vie, na čom je.

Černý jezdec (2014)

Plný netflix gambitu, a o tomto zo Zélandu ani chýru, ani slychu, a pritom taký skvelý film. Zbožňujem tie novozélandské decká, tú ich angličtinu a ešte aj haka sa tancovala. Pomalé, smutné, so silným príbehom. 4,5*

Dirigentka (2018)

V prvej polovici skoro červená knižnica, v druhej už bolo viac tej driny a hudby, a to sa mi páčilo. Ja by som sa do filharmónie síce nedostala, ale flautu mám stále v skrini, volajte! Plnotučný film, taký ktorý svojim spracovaním sadne asi každému, ale žiadne veľdielo. 3,5*

Rande na oko (2020)

Nie zlé, ale na podobný štýl som videla už lepšie kúsky ... Fionn, ale zaujímavý týpek.

Výhody cestování vlakem (2019)

Tieto typy filmov zbožňujem, aj to spracovanie, a tá španielčina ... dobré bolo všetko.

Výjimeční (2019)

Spracované s nesmiernym citom, hudobný podmaz skvelý. Výborne!

S tváří anděla (2014)

Vyšetrovanie a súdny proces, Thomasov osobný život, novovznikajúci scenár, spoznávanie miestneho prostredia a ľudí ... do všetkého Winterbottom zabrdol a nič poriadne nedotiahol. Veľmi slabé, divné. Ale Brühl a lokácia na jednotku.

V síti (2020)

Príšerné čosi .. a myslím, že skutočnosť je ešte horšia.