Ztracenci (1983)

Poněkud až vysoké hodnocení. Je to jednoduchý , přímočarý a primitivní příběh o pomatenosti dospívajících. Zarámováno do padesátých, let působí výchovně a moralisticky. Trochu křečovitá snaha o umělecký dojem. Je to zklamání.

Masakr v kopcích (2009)

Napřed se cestuje, pak se souloží a pak se to všechno sadisticky vyvraždí. Je to k uzívání. Milovník hororu musí být otrávený a unuděný. Je to tuctové, levné a hloupé.

Jeskyně smrti (2007) odpad!

Kdo to vydrží sledovat, toho to bude ještě dlouho strašit. V prostoru několika metrů se ve tmě cosi pohybuje, kamera pomateně kmitá a nikdo neví, která bije. Odpudivé, trapně primitivní a člověka to totálně znechutí. Nechápu, kdo do toho něco investoval.

Plukovník Redl (1985)

Toto drama je sice oscarově oceněné, ale na hony z toho čouhá divadelní předloha. Kdo alespoň trochu zná historii monarchie, tomu se to bude po právu zdát málo zajímavé.

Profesionální lovec 2 (1997)

Já tyhlety Dudikoffovy kreténismy mám docela rád. Můžu si při tom vařit večeři, kávu, dopřávat si slivovičky a o nic nepřijdu. Děj to totiž nemá. Stále se někdo mlátí, střílí, něco exploduje a devastuje.....prostě večerní pohoda. Akční odpadlík Dudikoff totiž nikdy nezklame. Skončí nezraněn a zlosyna potrestá.

Rallye smrti (2008)

Je to určitě akční, zběsilé, rychlé a destruktivní, jenže z té pomatené podívané jaksi bolí oči. Je to totiž také stereotypní , předvidatelné a bolí nejen oči, ale i uši. Snad to ale ocení ti patnáctiletí.

Žízeň po životě (1956)

Kdo nečetl Stoneův román, nebude filmem zklamaný, kdo ho četl, tak rovněž. Natáčení prý bylo mnohokrát odloženo, ale nakonec ho MGM přijala a s Kirkem Douglasem natočila. Naštěstí. Douglas je navíc i malíři vizuálně podobný. Je to brilantní životopisná podívaná.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

O ničem. o ničem. Akce žádná, krimi už vůbec ne a thriler ani náznakem ! Navíc trapný Travolta. Všechny varuju !

Strašáci (1971)

Pomalý rozjezd, zpočátku nudný Dustin Hoffman a jako by se nic nedělo. Jenže postupně film nabírá na obrátkách, zápletka se dramatizuje, začne přibývat násilí a krve a končí to masakrem. Mrazivá podívaná.

Cesta hrůzy (2006) (TV film)

Nenechte se zmást hodnocením. Je to totiž výborný thriller se stupňujícím se napětím. Rodina s dětmi je pronásledována magorem , který je velmi vynálézavý. Konec vše napraví. Velmi dobrý zážitek.