Experiment: Zombie (2006) odpad!

Námět by ještě ušel. Jako fanda hororů jsem to půl hodiny vydržel. Ale pak ta šílená kamera a stupidita v ději mě totálně odradila. Je to odpornost jak v ději, který vlastně žádný není , ale hlavně v trhavé kameře a debilních záběrech dolních končetin . Naprosto primitivní hovadina. Ti, kteří zde dávají **** jsou buď oslové, úchylové , nebo provokatéři.

Ten kluk (2007)

Působivá deprese v sociálním tématu. Pokud nesnášíte smutné a psychologicky náročné filmy, raději se tomu vyhněte. O nic tak vlastně nepříjdete. Ovšem labužničtí fajnmšmeři to zde chválí, ale budete schlíplí, bez radosti do života. Prostě náročný smutek.

Hra s nevěrou (2005)

Domníval jsem se, že půjde o tuctovou romantiku, ale to byl zásadní omyl. Najednou z toho byl vynikající thriller s výbornou zápletkou a postupem děje to pěkně přitvrdilo. Nenechte se ovlivnit nespravedlivě nízkým hodnocením.

Nenápadný půvab buržoazie (1972)

Zase jeden film, kde jsem se u vysokého hodnocení zklamal. Je to sice snové, hravé, absurdní a bizarní ......jenže z těchto všech důvodů se na to dívá jen těžkotonážně. Prostě Vás to jen unaví, vyčerpá a otráví. Oscar, neoscar.

Vražedná rychlost (2010) odpad!

Vražedná rychlost = vražedná nuda. Celé je to tupé, nudné, primitivní .......a proč já vůl jsem se na to začal dívat ? Velký můj omyl.

Góóól! (2005)

Sportovní filmy jsou vždy na jedno brdo.Napřed tým, nebo sportovec prohrává, pak se provede pohovor a příslušná opatření a v závěru to vždy končí slavným vítězstvím....... Neznám jediný sportovní film, který by končil jinak. Prostě je to vždy tupý stereotyp.

Obyčejní lidé (1980)

4 Oscary ? Za co ? Nějak mě to neoslovilo. Snad nejsem divák na úrovni ..... ale posuďte. První hodinu sledujeme,že syn nechce snídat, pak jsme ujišťováni, že ho nebaví hodiny plavání. Poté vede bezobsažné hovory s psychiatrem, jestli si ho honijou. A tak uplyne další hodina. Navíc všemu dominuje neustále zhroucený Donald Sutherland. Celé je to nezajímavé,zdlouhavé a neoriginální.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Akce ve Smrtonosných zbraních jsou slušné. Ale neustále debilně zmatené kecání a hádky Gibsona a Glovera jsou unavující a stereotypní. Zápletky se začínají opakovat a záplava explozí a detonací je už nudná.

Lék pro Lorenza (1992)

Krutý osud chlapce s genetickou chorobou je natolik poutavý, že nedá zapomenout. Ale celé je to značně depresivní. Musíte se ovšem odpoutat od celé záplavy biologických, farmalogických a medicinských rozborů a debat. Výkony hlavních představitelů v rolích rodičů jsou ovšem excelentní.

Pátrací eso (1993)

Akční odpadlík Lorenzo Lamaz je opět neprůstřelný. Další šedivá průměrnost, kde se vše akčně opakuje a nic Vás nepřekvapí, ani neuspokojí. Průměrná nuda, kde Lamaz opět všechny kolem povraždí.