Kung prásk: Smrtonosná smrt (2002)

Takové malé zoufalství...... Není to ani k smíchu, ani k pláči, prostě osmdesátiminutová nuda. Ke komedii a k parodii to má neskutečně daleko.

Hulk (2003)

Zmatené triky, pomatené digitální efekty, snaha o rodinné drama - to vše v t. zv. komiksovém obalu. Vše je to nudné , zdlouhavé, navíc nepřehledně paralelní v několika souběžných obrazech. Vznikl z toho unavující kotlíkový eintofp .

Štěstí na dosah (2006)

Nemám rád filmy podle skutečných událostí, ale toto je zcela jiná kategorie ! Osudem pronásledovaný, slušný člověk, si musí vytrpět malou kalvárii, aby nakonec zúročil své úsilí. Výtečně natočená story se skvělým Will Smithem . ....../ A co je důležité - nemotá se do toho žádná baba ! /

Božský Bruce (2003)

Tupý komik Jim Carrey.... Tupé ksichtění, tupá snaha o humor. Jako vždy s tímto takyhumoristou. Celý film je křeč a huby od ucha k uchu, což má být jako sranda. Trapárna.

Ďábelský Santa (2005)

Na Vánoční pohodu jsem čekal něco jiného. Vyvalil se na mě krvavý santovský masakr bez kouska vtipu. Tedy ani komedie, natož horor. Něco krve bych si i užil, ale tahle tupárna dovede pouze otrávit. Nadšení budou snad jen ti nejfanatičtější hororoví příznivci. Ale kvalitu to zdaleka nemá.

Pelíšky (1999)

Neskutečně skvostný film ! Kodet, Polívka, Donutil, Stašová ......české filmy devadesátých let až tak moc nemusím, ale tohle je obrovský zážitek. Kdo dává 3 a méně hvězdiček je neznalý , nekulturní a primitivní analfabet.

REC (2007)

Slušný horor s mrazivou atmosférou. Ovšem těžce tomu ubližuje snaha o jakousi dokumentárnost. Neustále roztřesená a kmitající t.zv. amatérská kamera, navíc v neustálé tmě, provádí bohužel medvědí službu. Vysoké hodnocení tomu dají určitě pouze junioři do 18 let.......Přeškoda - jinak by to bylo skvělé.

Za nepřátelskou linií 2 - Osa zla (2006) odpad!

Typický akčňák natočený podle mustru posledních let. Roztřesená a šíleně neklidná " akční " kamera, která neustále tupě rotuje, mázlé záběry a zběsilý nelogický střih. Výsledný dojem -- bolesti očí a hlavy. Nedá se na to dívat.

Obávaný bojovník (2006)

Tupé akční hong-kongské bitky, které stojí a padají s pohyblivým Jet- Li. Dílko vůbec nevybočuje ze stovek jemu podobných bojových pomateností a upoutají pouze nadšence, kteří těmto chaotismům fandí. Nesmyslné, zbytečné, nudné.

Gádžo dilo (1997)

Nechutné prostředí, nechutní lidi, nechutný primitivní příběh. Jedině ta cikánská muzika stojí za zmínku. Jinak vysoké hodnocení je podivné, neodpovídající, protože film je naší civilizační kultuře naprosto cizí.