Počátek (2010)

Cestou z kina přemýšlím, jak to bylo jednoduchý. O dvě hodiny později stále přemýšlím jak to bylo jednoduchý. Je druhý den a já pořád přemýšlím jak to bylo jednoduchý. A je to jednoduchý, ale stejně o tom pořád musíte přemýšlet.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Znásilnění řeckých bájí o naivních amerických dětech... ale po vypnutí mozku je to koukatelné i když klišovité dobrodružství. A navíc Brandon T. Jackson vtipně koulí očima...

Herkules (1997)

Po příběhové stránce nic moc ale smál jsem se dosti. Hádes je v původním znění úchvatný, málem jsem smíchy spadl pod stůl. "Uh, guys? Olympus would be that way."

Pařba ve Vegas (2009)

Mám pocit že to mohlo být i lepší, hlavně postava dementního bratra mě moc nebavila, ale i tak jsem se bavil a smál.

Zrcadla (2008)

Ehm to mělo vážně být strašidelné? Atmosferá všeho všudy žádná, duo alkoholik a jeptiška je k pláči (co to sakra bylo za výbuch) a ani ty lekačky nebyli nic moc. Jediné co se mi líbilo bylo vizuální ladění barev (a ukázka na Maxe Payna před filmem :) ). Jaj a kde sakra člověk co se léčí z alkoholismu vezme pistoli?? Není to trošku na hlavu?

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Velice příjemný seriál, některé fórky mě moc nebaví ale některé jsou geniální. Nevím jestli je to zrovna třetí nejlepší seriál, ale rozhdodně je Legen..... wait for it... dary! Protože Barney (Swarley) je Awesome! :D

O život (2007) odpad!

Ehm, to někdo opravdu dá peníze na točení takových scénářů? Jednou jsem se zasmál a to jen díky sarkastickýmu tónu Vojty Kotka.

Mission: Impossible III (2006)

Až mě samotného překvapilo jak mě film bavil. Zdá se že Bond (Casino Roayle) i Ethan Hunt konečně dostali to co potřebovali - dávku realičnosti - což je přivedlo k mnohem lepší akci. Vinu na tom má pravděpodbně další specialní agent a to Jason Bourne - nejlepší agent této dakády. Takže co má navíc Mission Impossible? Především režii mistra Abramse. A ta je rychlá a přesná (žádná roztřepaná kamera) - není čas být rádoby "cool". Dalším plusem je samozřejmě Phillip Seymour Hoffman, který sice nemá zas tolik výstupů, ale stejně si je všechny krade pro sebe. Mimochodem, když se Hunt vydává za Čecha - rozumíte mu někdo? Já totiž ne. A taky vám scéna s masáží srdce připoměla Lost? Mě totiž jo. Proč asi... :)

Ozvěny mrtvých (1999)

Celý film jsem doufal, že to bylo natočeno před Šestým smyslem. Podobnost je totiž docela zarážející. A ono to je ze stejného roku jako Šestý smysl. Narozdíl od něj je film ale skromější což mi i vyhovalo. Překvapil mě výborný Kevin Bacon (část s kopáním je perfektní) a ačkoli jsem konec znal po 30 minutách nevadilo mi to a nechal jsem se příjemně strašit. Atmosféra je totiž výborná.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tohle má být pokořitel Lostu? Uznávám, že myšlenka je to zajímavá a až tak do 10. , 11. dílu mě to docela dost bavilo (teda jen vězeňské výstupy, to vyšetřování bývalé Lincolnovy ženy je k uzoufání nudné), pak se to ale začalo natahovat a natahovat a všechno bylo čím dál tím víc zmatené až jsem to nakonec vzdal (někde u třetího dílu druhé série). Hodnocení tedy dávám za ze začátku příjemnou a ke konci nudnou první sérii.