Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Skvela prace M. Formana, skvela prace J. Nicholsona, skvela prace celeho tymu... Film ktery vas opravdu uchvati, a jeste dlouho po jeho skonceni na nej budete myslet!!

Zelená míle (1999)

Tenhle film je fakt sila, kdo nevidel, tak by to mel hned napravit... Porad jsem se na to nechtel divat kvuli tomu jak je to dlouhy, ale kdyz to skoncilo, bylo mi to lito, velice poutavy dej, vubec sem nechtel potom odejit od monitoru!

Velká ryba (2003)

Skvele drama s vybornou atmosferou, dle meho mineni se tento film za par let stane kultovnim prinejsmensim by aspon mel :) a pokud se tomu tak nestane, bude to velka chyba

Škola rocku (2003)

Nemuzu jinak, jedna z nejlepsich komedii co jsem kdy videl, bavil jsem si od zacatku az do konce titulku... Jack Black zahral skvele, a celkovy dojem je vice nez dobry

Formula 51 (2001)

film ktery nenadchne, ale ani neurazi

Garfield ve filmu (2004)

Fakt desna picovina... Za celej film sem se ani jednou nezasmal, a to jsem se na to celkem tesil... a rikal jsem si,ze kdyz mam rad garfielda, tak se mi to musi libit ale hovno, Garfielda miluju ale tohle je fakt trapny

Horem pádem (2004)

Jsou tam sceny ktere by si zaslouzili 5* ale jsou tam sceny pri kterych jsem se vice nez nudil a zaslouzili by si maximalne 1*, celkovy dojem neni spatny ale ani nijak ohromujici a obavam se, ze nominace na oskara je sice hezka ale nezaslouzena a sance na jeho ziskani jsou minimalni

Úkryt (2002)

Kvalitni thriller s vybornou atmosferou