Valhalla: Říše bohů (2019)

Potom čo Marvel skúsil so severskou mytológiou všetko možné aj nemožné, trocha klasického poňatia mi prišlo viac ako vhod.

MasterChef (2012) (pořad)

Sporadicky pri zbesilom prepínaní kanálov keď varia niečo zaujímavé tak sa zadívam. Ale že by som to priamo vyhľadával sa teda nedá povedať.

Star Trek: Discovery - Souboj (2017) (epizoda)

No to už bola iná káva. O poznanie lepšie ako prvý diel. Snáď sa budú ostatné diely niesť v podobnom duchu.

Star Trek: Discovery - Návrat Klingonů (2017) (epizoda)

No uvidím či sa chytím.Zaťiaľ mi posádka nie je veľmi sympatická okrém kapítánky.Tá vyzerá v poho, Ak bude tá Commanderka "Mišo" taká kráva stále, tak sa rýchlo rozlúčime. Tá mi fakt pije krv.

Hitman: Agent 47 (2015)

Bohužiaľ pri ďaľšom zhliadnutí s odstupom času musím jednu ⭐ z hodnotenia ubrať.Trápil som sa až do konca aby som to vydržal.

Total Recall (1990)

To sa mi snáď nikdy neonrzí.Kultovka zo začiatku 90-tok.Napriek svojej jednoduchosti má stále čo ponúknúť.

Střepy v hlavě (2008)

Crash Test Lennies -Hmmm Hmmm Hmmm Hmmm ...No a teraz mám črepy v hlave ja super...

Vážený diktátore (2017)

Ak to teenageri nebudú brať ako motivačné video tak to bude OK. Milkboarding bol super.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Musím si to  pozrieť znova. Potom sa uvidí.Revízia: Tak nakoniec uznávam, že film je hlavne originálny svojim námetom a skvelým obsadením Ryan a Jodie,Channing a Taika sú super. Ostatní sú len NPC šum. Jediné čo mi však ostane v pamäti je súboj Mr.Blue vs DUDE so skvelým Cameom Capitána Ameriku.

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Špica .Bavilo ma to moc. Hviezdu dole len za tých rusákov. Boli takí nemastní - neslaní.Dali sa vybrať aj lepší herci.