Přes prsty (2019)

Hřebíčková a Nesvačilová vypadají skvěle, Langoš si svou roli užívá a film je i hezky nasnímaný a na pohled příjemný. Jiné klady nejsou, je to hloupost na kterou se dá podívat

Manželská historie (2019)

Černá vdova si tak nějak nerozuměla se Snapem s fešným červeným světelným mečem a tak utratili všechno co měli (i neměli) za právníky aby se rozvedly... Herecký koncert o předraženém a vlastně i tak trochu zbytečném rozvodu

Skleněný pokoj (2019)

Film si nezaslouží takový hejt který mnohde schytává, ale je pravda že z nadprůměrné knižní předlohy vznikl průměrný nezapamatovatelný film, který potěší snad jen hezkou kamerou a "Melisandrou"

Krabat: Čarodějův učeň (2008)

Není to špatné na pohled, ale pár hezkých záběrů nenahradí atmosféru a bídné herce. Zemanův film nechává tenhle filmík kilometry za sebou, atmosféra se dala krájet, ze zlého čaroděje šel opravdu strach, dětský horor jak vyšitý. U němců působí mistr jako ochlasta a bát se nebudou ani kojeňátka...

Tomb Raider (2018)

Mladší verze Angeliny bylo asi lepší Larou, ale horším filmem. Nová Lara příjemně pomrkává na fandy prvního - restartovaného - herního dobrodružství jehož je okleštěnou adaptací, nějaké scény vypadají vyloženě jako cut scény ze hry. Fajn jednohubka, která potěšila ale prokletí videoherních filmových adaptací Hollywood asi nezbaví.

Lída Baarová (2016)

aneb srdcervoucí milostný příběh o tom jak páníček Komisaře Rexe a kolega Komisaře Rexe balili krásnou čechoslovenku :-) Vlastně ale hate filmu nechápu já s filmem výraznější problém neměl, jasně čekal jsem víc, ale mohlo to dopadnout taky mnohem hůř, takže za mě dobrý a guru českých básníků byl jako Hitler výborný.

Hurvínek a kouzelné muzeum (2017)

Animák rozhodně není pro "pamětníky" loutkového Hurvínka cílí spíše na facebookovou generaci, ale nepříliš úspěšně, není vlastně pro nikoho. Jen drobotina se pobaví, protože se tam pořád něco děje je to barevné často někdo někam padá a tak. příběh, respektive děj, je děravější než ementál, inteligence nulová a šmrnc taky žádný. Animace je ale hezká. Po Čtyřlístku je to pro mě další zničení mého dětství...