Bunkr smrti (2008)

Tak hlúpych vojakov som ešte nevidel. Námet s nacistickými zombie sa mi páčil, ale prevedenie bolo hrozné. Konanie postáv primitívne, slabý scenár a takisto to bolo nehorázne nudné. Herecké výkony slabé. Len tak tak, že som to vydržal dopozerať až do konca.

Gothika (2003)

Tento film by som zaradil medzi tie vydarenejšie v žánri duchárskych hororov. Výborne herecké obsadenie, pekný ústredný song a pomerne zaujímavý dej. Trochu ma ale sklamala prostredná časť, pretože tých strašidelnejších momentov bolo ku koncu stále menej a menej. Záver takisto sklamal. Celkovo mal film väčší potenciál.

Policajtem proti své vůli (2005)

Priemerná komédia o drsnom policajtovi a nešikovnom dentistovi, ktorí budú spolu riešiť prípad. Pár vtipných scén sa našlo, ale celkovo ich bolo málo. Dejovo slabé. Miestami bez nápadu. Herecké spojenie Jackson a Levy veľmi nefungovalo a po pár minútach skôr liezlo na nervy. Najväčšie plus je krátka stopáž, ktorá robí tento film znesiteľným.

Mejdan v Las Vegas (2008)

Milá romantická komédia o vzťahu dvoch ľudí, ktorí sa najprv neznášajú, ale neskôr sa do seba zamilujú. Premenlivo zábavne, s dobrým hereckým obsadením. Výrazne nenadchlo, no ani nesklamalo.

Střelený (1996)

Priemerná komédia s jednoduchým humorom a dejom. Jedna vydarená vtipná scéna za celý film je trošku málo, ale bolo to aspoň pozerateľne a to najmä vďaka Sandlerovi. Damon Wayans sa mi tam akosi nehodil. Na ľahké pobavenie stačí.

Hra na utrpení (2008)

Veľmi slabý horor, ktorý ma v niektorých momentoch skôr pobavil. Príbeh jednoduchý a nezaujímavý, ktorý je prepojený a zobrazuje nám osudy viacerých postáv. Takisto amatérske herecké výkony a scenár. Konanie hlavných postáv bolo väčšinou stupídne.

Srbský film (2010)

Srpski film si dovolím označiť za najnechutnejší thriller všetkých čias. Film, ktorý si rozhodne neberie servítku pred ústa a svetu ukazuje krutú pravdu, aká sa bohužiaľ v tomto chorom svete každodenne deje. Chcelo to odvahu natočiť niečo takéto. Už dlho som nemal také zmiešané pocity po dopozeraní nejakého filmu. Musím ale vyzdvihnúť excelentné herecké výkony, hudbu, scenár a skvelú prácu s kamerou. U mňa je to nadpriemerný snímok, ale zároveň to tiež nie je typ filmu, ktorý by som do budúcna veľmi vyhľadával. Rozhodne to nie je nič pre slabšie žalúdky.

Po stopách zabijáka (2007)

Veľmi slabý animal horor, ktorý je natočený na "základe skutočnej udalosti". Tomuto filmu som neveril ani slovo. Opäť autori museli prifarbiť a dať do filmu obrovského aligátora, ktorý im nevyšiel ani po tej vizuálnej stránke. Počas celého filmu som sa skôr nudil ako bál. Bolo to bez kúsku napätia. Herecké obsadenie veľmi slabé. Typ filmu, ktorý stačí vidieť iba raz.

Lidská stonožka 2 (2011)

Neviem ani ako okomentovať tento film. Je to už len taká nastavovaná kaša jednotky. Ak si pozriete prvú časť, tak už nemá cenu vidieť toto, pretože je to len obyčajná vykradačka. Už prvý diel bol dosť proti logike. Ale dobre vyštudovaný chirurg, ktorý má operačnú sálu, toto ešte ako tak beriem. Ale obyčajný vrátnik, ktorý je ešte k tomu mentálne zaostali prevedie operáciu, kde spojí tucet ľudí dokopy a pritom jeho jediný nástroj je spinkovač? Dejovo, scenárovo, vizuálne, alebo aj herecký je to mizerné. Okrem bezhlavej brutality vám tento film neponúkne nič viac. Záver takisto stupídny.

Lidská stonožka (2009)

Horor, ktorý vyniká svojou brutalitou a originálnou myšlienkou. Dej, ktorý sa nevidí často. Psychopatický doktor si vo svojom dome spraví z ľudí stonožku. Okrem námetu vyzdvihnem excelentný výkon Dietera Lasera z ktorého človek ma na prvý pohľad rešpekt a až mu behá mráz po chrbte, ako aj z jeho nemčiny. Ale na druhej strane mi to celé prišlo dosť divné natočené. V závere konanie toho Japonca som akosi nepochopil. Veľmi často sa tu striedali nudné pasáže s nevýraznou hudbou. Takisto scenárovo nič moc. Ak mate slabšie žalúdky, tak to ani nepozerajte.