Nikdy neříkej nikdy (2023)

Příjemná slovenská komedie s pár českými herci, kteří vesměs zobrazují jak nás sousedi vnímají a z čeho si z nás dělají srandu:-) Nicméně je to dobrý odpočinkový scénář, libozvučná slovenčina a velmi dobré herecké výkony. Moc dobře jsem se bavil.

Gran Turismo (2023)

Ale to je mi pěkný závodní film, navíc spojený s Playstation, která mě už nějaký čas doprovází životem:-) Herecky velmi zdařile obsazené, super triky a závodní záběry spolu s příběhem, který psal sám život. Kdo by tomu uvěřil!?

Monarch: Odkaz monster (2023) (seriál)

Ani výborný první a především poslední díl série nemůže toto dílko vytáhnout nad průměr. Zoufale málo se toho v příběhu děje, postavy jsou trochu nelogické a giantů/godzil je zde spolu s triky opravdu pomálu. Takže nuda nuda, šeď šeď. Škoda, trailer m dostal…

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Opravdu hustá a podařená fantasy oddechovka! Se správnou porcí triků, humoru a sympatických postav. Proč to takhle nejde vždy??

V pasti: Barcelona (2023)

Nehezká rádoby katastrofická a postapokalyptická sci-fins velmi rozporuplným příběhem. Ten je opravdu největší slabinou. Je hloupý, nesmyslný a vlastně i nechutný. A rozuzlení jen člověka nutí podivem kroutit hlavou nad tou nesmyslností.

Wonka (2023)

Moc hezký roztomilý dětský muzikál s výbornými pohádkovými nápady, nerušivou hudbou a příjemnými hereckými výkony. Opravdu nadstandardně dobrá zábava pro celou rodinu!

Leo (2023)

Animák roku! Nečekaně, s podivným námětem a takovýto vtipný počin od začátku do konce! Poučné, moc vtipné a celou dobu zábavné. Bravo Netflix!

Šťastný nový rok 2: Dobro došli (2021)

No to je úděsný počin. Příšerný scénář, nelogičnost postav, otřesné scény beze smyslu a katastrofální konec. Proč to vlastně dávám i tu *?!

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Jsem skalním fandou sci-fi a toto je opravdová sci-fi. Sice s blbým scénářem, sotva průměrnými herci a nelogickým příběhem, ale pořád je to sci-fi. Kdyby totiž nebyl tento film sci-fi, tak bych se možná rozhodval mezi * a **. Takovou blbost bych od Snydera nečekal. Byť triky jsou velmi dobré a akční scény ujdou.

Princezna rebelka (2021)

Taková průměrná a přitom docela vtipná animovaná pohádka. Nezáří krásou animace ani příběhu, ale je vlastně docela zábavná.