Zabiják (2023)

Divný a nesympatický film, který bez příkras či jakéhokoli hrdinství vykresluje profesionálního zabijáka při několika propojených akcích. Musel jsem se na to dívat na dvakrát, protože je to trochu nudné a té krve je tam navíc opravdu hodně. Je to ale kvalitní počin, proto ***.

Pitomý Vánoce (2022) (seriál)

Příjemná vánoční seriálová podívaná z Benátek. Konec první řády zklamal, ale jinak jsem se po celou dobu velmi dobře bavil.

Vánoční příběh (2022)

Ale ano, slušný pokus o takovou českou lásku nebeskou. Rozhodně to není špatný čin, ale scénář předvede pár rušivých nelogických kotrmelců a happy end, za který by se i leckterý Američan styděl. Ale jinak po většinu filmu dobrá vánoční zábava a to se hlavně počítá.

Indián (2022)

Já nevím proč to všichni kritizují. Vůbec to není špatný film, Roden v dobrém rozmaru, Mišicka hraje klasiku a vůbec celé obsazení sedí velmi dobře. Scénář je také slušný, tak se celkově jedná o lehce nadprůměrnou záležitost.

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Plná štědrovečerní spokojenost! Hezká pohádka s příjemným obsazením, záporáci super vtipní, klaďasové sympatičtí, délka tak akorát. Nu prima!!!

Cruella (2021)

Stylisticky famózní podívaná, skvělá hudba a neotřelé herecké obsazení! Navíc velmi povedený a zábavný scénář dává tomuto filmu jen málo co vytknout.

Roboti (2023)

No, přimhouřím obě oči a dám za ***. Ale upřímně, bylo to tak nějak mezi. Docela roztomilé obsazení, trochu sci-fi scénář si na nic nehraje a přitom docela baví.

Tři přání pro Popelku (2021)

Docela slušná předělávka naší slavné pohádky. Libuška, Kája, no všichni chybí, ale jinak se na to v pohodě dá dívat.

Unesená princezna (2020) (TV film)

Eine gute deutsche Märchen😉 Natočeno v ČR, to nás Čechy trochu potěší. Bohužel hezké herečky nezachrání trochu hloupoučký scénář a třešničkou na eintopfovém dortu je pak závěrečná zádová sáňkovací scéna. Bože, tohle může vymyslet jen … Ale celkově k Vánocům slušné koukání, to se tomuto dílku vzít nedá.

Hrubý střih (2022)

Příjemná komorní detektivka s dobrým hereckým obsazením a docela povedeným scénářem. Některé trochu nelogické scény pak přebije celkový příjemný dojem z originální nedlouhé podívané.