Země bez zákona (2012)

Geniální gangsterka která možná nesedne každýmu, každopádně Hillcoat se timhle řadí do mejch top 10 režisérů. Pár chyb se zde najde, třeba postava Transformeráka mi přišla naprosto debilní a zbytečná a Gary Oldman bohužel nedostal tolik prostoru kolik bych si představoval. Vynahrazuje to ale extra humusák zástupce Rakes. Určitě si někdy dám repete.

Silent Night (2012)

Po delší době konečně kvalitní slasher co si na nic nehraje a nevypadá jak kdyby ho točili někde na průmyslovce. Vánoční atmosféra je parádní, slušný gore i herci. Škoda že jsem si to nepustil na Štědrej den, tohle totiž člověka dokonale naladí.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po 12 letech konec... co začalo jako kvalitní zombie seriál s propracovanejma postavama se po zhruba 5 sériích proměnilo v upadající metaforu pro vlastní název plnou klišé, nesmyslů a scénáristickejch zhovadilostí. Odchodem hlavní postavy bylo vše zkurveno a seriál se donekonečna plácal v šablonovitosti zápletek s opakujícími se záporáky. Absence přežívání v divočině a uklizení postav do rádoby komunit to zazdilo uplně. Poslední série už je čistokrevnej odpad s jednim z nejtrapnějších zakončení v historii televize, ovšem ono to zakončení neni protože musí přikrmit těch 10 dalších seriálů co maj v troubě. Vzhledem k tomu že jim nápady došly už před lety tak se tedy máme na co těšit...

Infestation (2009)

Celkem kvalitní road movie na pozadí invaze obřího hmyzu. Mutace člověka a pavouka ještě nikdy nebyla tak hnusná.

Plod noci (1990)

Přehlídka bizarních kostýmů aneb Barker u kormidla. Co víc dodat. Cronenbergův záporák bezva.

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Tenhle díl pořád baví (a plaví) a myslim si že tak málo procent co má zde si rozhodně nezaslouží.

Narušitel (1989)

Slušnej slasher ze supermarketu.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Průměrná americká komedie jakejch se najde mnohem víc a ještě vtipnějších, nedá se tomu ale upřít několik geniálních džouků jako třeba scéna z drive-inu.

Policejní akademie (1984)

Začátek dlouhý cesty se podařil parádně, prakticky neznám nikoho kdo si nepamatuje aspoň jeden vtip z tohohle dílu. Nejlepší je asi scéna kdy se Hightower učí řídit.

Policejní akademie 2 (1985)

Vypuštění Baileyho bylo spíš na škodu, chyběl tam charismatickej záporák, i tak ale srovnatelný s prvním dílem.

Časové pásmo bylo změněno