Rec 2 (2009) odpad!

Jestli jednička byla shit tak tohle je třikrát takový. Do paneláku vtrhne po zuby ozbrojený komando a místo toho aby stříleli tak se nechaj zabít jak naprostý idioti v klišoidním stylu PANÍ JE VÁM NĚCO? ÁÁÁÁÁÁ tuhej. Opět je hovno vidět, opět to neni strašidelný, opět to má dementní konec, opět se to všem líbí. Nechápu.

REC (2007) odpad!

Úplně se děsim toho jak moc je tady ten film vychvalovanej. Pravej hororovej fanoušek by tomuhle neměl dát ani jednu hvězdičku. Já jako fanda zombie hororů obecně snesu kdeco, ale tohle fakt ne. Styl jakým je to točený má navodit pocit že je to všechno hrozně real a jak je celej panelák bubu, to ale nefunguje protože je stejně většinou hovno vidět. Navíc se nemůžu zbavit pocitu že kdyby se už někdo do takovýho průseru fakt dostal, vysere se na kameru a prostě jí zahodí. V jiným filmu by se zdejší elita mohla posrat z toho jak se všichni chovaj nelogicky ale to je fuk. Co se týče těch pseudo zombíků, jsou spíš směšný. To se projevilo hlavně v poslední a nejstupidnější scéně celýho filmu kde po půdě běhá uřvanej Pája vážící asi 30 kilo a všichni jsou z něj posraný strachy. Radši než tohle tak si pustim Diary of the Dead kterej si na nic nehraje a nepředstírá že má bejt ultra strašidelnej.

G-FORCE (2009) odpad!

Mega sračka.

Justin Bieber: Never Say Never (2011) odpad!

Směju se tý hromadě hrdinů co tomu nedaj odpad jen aby byli jakože lepší a neodsuzovali toho buzeranta jako ostatní. Z mýho pohledu je smutný kam se dnešní showbyznis dostal, před 20 nebo 30 lety by tohohle čuráka vyrazili všichni ale dneska je takovej slizoun považovanej za zázrak mládí. Celá jeho sláva je založená na tom že se z něj pochčijou holky ve věku 5-18 let a taky na tom že ho podpoří několik pablbů co si myslí že "neni přece tak špatnej". Tak to v životě bejvá, na každý hovno se mouchy sletěj, ale neni třeba s nim soucítit když ho někdo nazve hovnem.

Země bez zákona (2012)

Geniální gangsterka která možná nesedne každýmu, každopádně Hillcoat se timhle řadí do mejch top 10 režisérů. Pár chyb se zde najde, třeba postava Transformeráka mi přišla naprosto debilní a zbytečná a Gary Oldman bohužel nedostal tolik prostoru kolik bych si představoval. Vynahrazuje to ale extra humusák zástupce Rakes. Určitě si někdy dám repete.

Silent Night (2012)

Po delší době konečně kvalitní slasher co si na nic nehraje a nevypadá jak kdyby ho točili někde na průmyslovce. Vánoční atmosféra je parádní, slušný gore i herci. Škoda že jsem si to nepustil na Štědrej den, tohle totiž člověka dokonale naladí.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po 12 letech konec... co začalo jako kvalitní zombie seriál s propracovanejma postavama se po zhruba 5 sériích proměnilo v upadající metaforu pro vlastní název plnou klišé, nesmyslů a scénáristickejch zhovadilostí. Odchodem hlavní postavy bylo vše zkurveno a seriál se donekonečna plácal v šablonovitosti zápletek s opakujícími se záporáky. Absence přežívání v divočině a uklizení postav do rádoby komunit to zazdilo uplně. Poslední série už je čistokrevnej odpad s jednim z nejtrapnějších zakončení v historii televize, ovšem ono to zakončení neni protože musí přikrmit těch 10 dalších seriálů co maj v troubě. Vzhledem k tomu že jim nápady došly už před lety tak se tedy máme na co těšit...

Infestation (2009)

Celkem kvalitní road movie na pozadí invaze obřího hmyzu. Mutace člověka a pavouka ještě nikdy nebyla tak hnusná.

Plod noci (1990)

Přehlídka bizarních kostýmů aneb Barker u kormidla. Co víc dodat. Cronenbergův záporák bezva.