Nadaný žák (1998)

Kingovka která se zaslouženě drží nahoře. Brad Renfro je slizoun jak má bejt a Gandalfův nacista je taky správnej humusák. Několik scén je nezapomenutelnejch (módní přehlídka, rozpoznání Kurta Dussandera v nemocnici, jeho smrt). Zamrzí snad jen odlišnej konec od předlohy kde klukovi nakonec rupne v palici a začne na dálnici střílet na auta z úkrytu a sundá ho až policie po pěti hodinách. Tady je to jen slabej čajíček ale i tak finále graduje.

Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King (2006) (seriál)

Bitevní pole je super jako úvodní díl a rozhodně je nejlepší ze všech. Ostatní jsou taky zajímavý a slušně zpracovaný, nemůžu se však zbavit pocitu že většina z nich je nešťastně vybraná pro zfilmování. Jsou prostě lepší na papíře :)

Sedm psychopatů (2012)

Film co chce bejt strašně jako coenovky ale nemá na to dialogy. Nejlepší role rozhodně Walken. Naopak nejhorší paradoxně Farrell ale co se dá dělat. Celkově docela fajn film kterej vás rozesměje ale někdy se naopak stáhne do vážnější oblasti. Krvavej je taky dost ale po Bruggách který obsahujou jednu z nejnechutnějších scén vůbec se to dalo čekat.

Dolanův cadillac (2009)

Nudnou první půlku zachraňuje ta zajímavější druhá a hlavně jámovej pokec.

Útěk (2012)

Parádní historickej survival kterej vyčnívá hlavně nádherným prostředím. Pokud máte rádi norskou přírodu a historický filmy tak tady budete jako doma. Mám ovšem nemilej pocit že tenhle film zůstane zapomenut.

Vřískot 4 (2011) odpad!

Totální sračka která je trapná už házením těch milionů odkazů na NEhorory poslední doby. Otřepaný téma a neustále se opakující trapný telefonáty od vraha JAKEJ JE TVŮJ OBLÍBENEJ HOROR hraješ si na zabijáka NEHRAJU... do toho to trapný bodání do nábytku kdy se zabiják tváří jako by ta kudla vážila tunu a podle toho se s ní taky pohybuje. Nejhorší slasher na planetě. Jedinej vtip ve filmu obsahuje českej dabing kdy člověk co sleduje Griffinovi neustále slyší v telefonu místo vraha Stewieho :D

Jednou se vrátí (1991) (TV film)

Další průměrný zpracování jinak celkem slušný kingovky.

Kronika (2012)

Závěrečnej nářez lepší než v Avengers.

Pavouci (2013)

Na téma pavouků bych rozhodně vyjmenoval lepší filmy (horší na druhou stranu taky), každopádně tohle zkazilo pár zásadních věcí, kterejm se dalo v pohodě vyhnout. První věc je točení asi na třech ulicích pořád dokola. Pokud jste čekali invazi pavouků v obřím městě, nedočkáte se, babouci totiž lezou pouze kolem jednoho bloku a sem tam (víc než dost) se podíváme i do tunelů metra. Druhá věc je vzhled pavouků, zřejmě si někdo prosadil jejich futuristickej vzhled takže kromě obří prdele a osmi nohou se s opravdovejma pavoukama neshodujou prakticky v ničem, tim pádem z nich podle mě ani nejde strach. Navíc neustále řvou a vrčí jak tygři což bylo směšný (v Pavoučím teroru taky hejkali ale tam to fungovalo na komediální rovině kdežto zde se to bere naprosto vážně). Akce se dočkáte docela dost ale nikdy není dost propracovaná a často působí dost nudně (všechny přestřelky jsou absolutně o ničem), potom co vyleze obří pája (ano obal opět klame protože ve filmu se pohybuje jen jeden velkej a to posledních 15 minut) se od filmu očekává že to začne bejt nadupaný ale opět se tak nestane, armáda sice používá vše co má ale opět to působí akčně asi jako Kameňák. Hlavní postavy nesympatický jak kráva, do toho jejich dcera která za film zařve tolikrát COME ON že už kvůli tomu jsem v duchu zuřil a uvažoval o tom že to vypnu a smažu. Každopádně neni to jako ostatní Asylumovky a pokud vás tyhle monster horory baví, je tohle jeden z těch novodobých lepších.