Solo: Star Wars Story (2018)

Jako sci-fi filn je to fajn, jako film ze Star Wars univerza je to slabota. Hlavne pribeh je strasne zamenitelnej a nenabizi nic, co by v pameti uvizlo aspon na tri minuty. Dikybohu za Woodyho Harrelsona a Emilii Clarke...

Upgrade (2018)

Ctvrta hvezdicka je za konec, ktery me velmi mile prekvapil. Paradni akcni sci-fi

Svět podle Daliborka (2017)

Dalibora mi po vetsinu stopaze bylo predevsim lito a chvilemi jsem to chtel vypnout, ze to vlastne nikam nevede. Lec finale v Osvetimi (pokud je tedy autenticky a nearanzovany), ja naprosto neuveritelny.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Je to pochopitelne strasna chujovina, ale aspon je to zabavna chujovina, ktera hezky odsejpa. Doufam, ze priste Jason nakope zadnici T-Rexovi nebo rovnou Godzille :)

Ant-Man a Wasp (2018)

Po třetích Avengers je to prostě jen rodinná komedie ve světě Marvelu. Některý vtipy jsou fajn, ale přišlo mi, že tomu prostě chybí silnější drajv a tah na bránu. Ghost byla jako padouch zajímkavá, líbila se mi její srozumitelná a pochopitelná motivace.

Muž z Acapulca (1973)

Nevim, asi je neco spatne se mnou, ale ja z toho proste odvarenej nejsem. Jasne, je tam par genialnich hlasek, ale to mi proste nestaci. A ze je to parodie je sice fajn, ale jsou mnohem vtipnejsi kousky.

Backcountry (2014)

Aneb jak Medovi Bedovi prestaly stacit piknikovy kosiky....

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Mega ujeta chujovina, ktera je ovsem misty cernocerne humorna a spravne uchylna! Zvlast ta zaverecna scena.

7 životů (2017)

Bajecne sci-fi se zajimavym nametem, ktere bohuzel ztrati v koncovce dech. Bez toho happyendu to mohlo byt mnohem lepsi. Oh well

Týpci a zbraně (2016)

Je to spis tri a pul hvezdy, natocene je to dobre, ale chybi omu vyraznejsi drajv a wow moment.