Robinson Crusoe (1997)

Piatok bol z toho filmu najlepší, inak ale veľmi zlé, veľmi.

P.U.L.S.E. Live at Earls Court 20.10.94, London (1994) (koncert)

Kto dal tomuto koncertu menej ako 5* tak nech mi napíše láskavo svoju adresu do pošty ok? !! Geniálny a triumfálny koniec kariéry Pink Floyd. Nádherná pódiová šou, špičkoví speváci, geniálni hudobníci Guilmour, Wright, Mason či Guy Pratt. Viac slov netreba, to treba vidieť.

Past na žraloka (2006)

Aj keď mal tento film 10-krát menší rozpočet ako Hľadá sa Nemo, tak to ešte neznamená že by mal byť zúfalo neoriginálny! Otras.

Lovec policajtů (2001)

Super seagalovka v porovnani s jeho ostatnymi pocinmi. Film je to zabavna jazda, na nic sa nehrajuca a dynamicka. Len bitky mohli byt lepsie natocene.

Odstřelovač (2007)

Film bol samé klišé a ani herecké výkony neboli nič moc ale čo na tom ked film mal gule a bolo v ňom plno krvi. 75perc

Nováček (1990)

Fantastický Marlon Brando!

Matrix (1999)

Akčné scifi, ktoré obstálo skúške časom a stal sa neprekonateľným klenotom. Film som si znovu pozrel s 10-ročným odstupom od posledného zhliadnutia a s čistým svedomím musím povedať, že ma film dostal do kolien dokonca viac ako pred tými 10 rokmi. Fenomén!! 100% Edit: Opätovné pozretie po ďalších 10 rokoch utvrdzuje v tom, že The Matrix bol v roku 1999 doslova zjavením z nebies. A je ním aj v roku 2021.

Duch doby: Dodatek (2008)

Vyzretejšie pokračovanie idúce oveľa hlbšie ako jeho predchodca. Pridali ste sa k hnutiu?

Pád do tmy 2 (2009)

Oveľa slabšie ako jeho prechodca, tam kde v prvom diely film prekvapoval originálnymi nápadmi, tu film jednoznačne padá a ukazuje nám stokrát videné. Stupidný scenár, úplne nelogické chovanie postáv a o triedu horšie kulisy oproti jednotke. Film zachraňuje celkom dobrá atmosféra (aleaspoň zo začiatku filmu) a zaujímavý koniec. 42%