• Krátkometrážní

Frajer Luke (1967)

Myšlenkami narvaný, vypravěčsky trochu těžkopádný film s Paulem Newmanem takovým, jakého si ho asi většina z nás bude chtít navždy pamatovat. 80% Zajímavé komentáře: Isherwood, Theraphosa, fantoci

Snowboarďáci (2004)

Dlouho jsem přemýšlel, jestli si čeští teenageři něco takového zaslouží... asi jo. 20% Zajímavé komentáře: Gemini, maxi6, Marius, Eodeon, tron, Redlum, anais, numi, Lucius

Bezstarostní jezdci, zuřící býci (2003)

"Všichni byli sjetí..." . V rámci tématu a zvolené metody v podstatě bezchybný dokument, který stál společně se stejnojmennou knihou Petera Biskinda na začátku mého krásného a stále trvajícího přátelství s Novým Hollywoodem. 90% Zajímavý komentář: Pohrobek

Úžasňákovi (2004)

Film, který předběhl svou dobu a předpověděl masivní nástup superhrdinských filmů, z jejichž mytologie si na jedné straně utahuje tím, že ji přesazuje do rámce rodinného dramatu o mužské krizi středního věku, a na straně druhé k ní vyjadřuje respekt věrnou nápodobou ikonografie komiksů od padesátých do sedmdesátých let. Opravdu chytrý a nadčasový žánrový pastiš nejen pro znalce starých filmů a komiksů, ale pro celou rodinu. 85% Zajímavé komentáře: Adrian, berg.12, choze, anais, Indy

Bazén (2001)

K něčemu to přece jenom vedlo - bojím se sjíždět po tobogánu, představujíc si, že na konci čeká maskovaná svině s mačetou. Vždycky před sebe pro jistotu pustím pár lidí. 15% Zajímavé komentáře: obitus, Jalu, plagjoklas, chaturga

Vesnice (2004)

Po tříminutovém smíchu přišlo třídenní přemýšlení. 80% Zajímavé komentáře: Tosim, Marigold, Marius, kiddo, sepp, darm, AGO, MIMIC, Anderas, MilesTeg