Druury

Hovado

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 18.6.2019  23:14
    Escobar (2017)

Pro ty co uctivaj Narcos je tohle jen slaba cara hodne zredenyho koksu

• 5.6.2019  20:42
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Nemam slov

• 3.6.2019  12:03
    The Professor (2018)

Asi to proste neni film pro me. Nektery veci byly ale totalne prestreleny.. musel jsem to po hodine vypnout

• 25.2.2019  10:00

Parkrat jsem se od srdce zasmal. Prijemna oddychovka a super Polivkova. 3,5*

• 5.2.2019  10:31
    MOST! (TV seriál) (2019)

Se ctvrtou hvezdou tohle patri do meho top zebricku ceskych komedialnich serialu, za posledni roky. Je mi lito tech, kteri nemaji tento styl humoru, nebo se nikdy nesetkali s ciganem z getha. Tohle totiz naprosto sedi!

• 2.2.2019  22:43

Tesil jsem se na ukotveni vlajky ...

• 1.2.2019  23:38

Skvele

• 1.2.2019  15:10
    Trezor (2017)

@Malarkey: napsat takhle na fera cely dej do komentu... jeste ze jde o takovou sracku a nikdo se tak zlobit nebude

• 12.1.2019  00:11
    matka! (2017)

Nejdriv jsem podezrival jeho ze ma haldy... pak ji.. no a nakonec jsem si myslel, ze mam haldy ja sam. Dafuq to bylo ??! Matka zeme ?... hmm

• 10.1.2019  21:23

Top!

• 2.1.2019  23:24
    Tvář vody (2017)

Hodne zvlastni, ale vubec ne spatny. Takova kraska a zvire :)) haha

• 1.1.2019  20:44

Za ty kraliky jedna hvezda pryc

• 1.1.2019  20:40

Musim prehodnotit. Sverak je buh

• 18.12.2018  22:35

Ty vole! Chapu nizke hodnoceni, ale zaroven nechapu :D tezka prdel a specifickej styl humoru, ktery nemusi sednout kazdemu. Mne naprosto sedl a dost jsem se natlemil. Postavy a prostredi genialni.

• 13.11.2018  23:04
    Outlaw King (2018)

Wow, pokracovani statecneho srdce, rekl jsem si... to bude pecka! Rekl jsem si... po chvili jsem si uvedomil, ze koukam jen na tlupu nejakych beckovych hercu, kteri tam rvou jako paviani a spis vypadaji smesne, nez odhodlane. Absolutne zero jakychkoliv pocitu a na konci jsem se uz radoval, ze je konec... posledni scena to bylo dobry faux paux, takhle by to v realu urcite dopadlo... no bida, 1,5*

• 4.11.2018  23:41

Fenomenalni film o fenomenalnim Mercurym, fenomenalne zahrany... co vic napsat.. zkratka fenomenalni a 5* .... Tak po precteni nekolika komentaru jeste neco pripisu. Tenhle film je oslavou zivota Mercuryho.. predevsim o jejich hudbe. Chapu, ze nektera fakta uplne nesedi.. ale v tomhle pripade mi to nevadi. O tom, jaky byl Fred hovado si prectu v knizkach a biografiich, ale nemusim to mit v celoveceraku.

• 29.9.2018  11:00

tohle hodnoceni jsem zkratka zaokrouhlil nahoru.. 4,5 Hvezdicky si tenhle film urcite zaslouzi. Necekal jsem od toho absolutne nic a musim rict, ze me to fakt oslovilo. Mladistva nerozvaznost a predstava o necem, co je v realu uplne nekde jinde a prinasi dusledky. Z humorne stredoskolske komedie se razem vyklube drama a clovek jen zira a hlta to.. za me super!

• 9.7.2018  18:32

neni co dodat - 5*

• 10.6.2018  17:36
    Tomb Raider (2018)

Tak tohle byla pekna sracka.. sympatickej zacatek.. ale pak to slo cely pekne do prdele.. Lara by mela byt drsna sexy zenska.. a ne tahle holcicka. CGI uplne sileny.. az mi bylo stydno. A jak se na konci snazili vytvorit dojemnou atmosferu, tak jsem sel opravdu do kolen a hned to vypnul.. trapas

• 13.4.2018  20:02

Redneck kam se podivas a mezi nima zenska, kterou bych fakt nechtel nastvanou potkat. Skvele postavy.. skveli herci.. skvela podivana.

• 2.4.2018  21:04

No, na Jumanji 1 jsem vyrustal, a tak jsem byl lehce v rozpacich pred sledovanim.. nakonec jsem byl velice prijemne prekvapenej a opravdu me to bavilo. Neberu to jako Jumanji 2, ale jakesi moderni pojeti, ktere nema s prvnim filmem nic spolecneho

• 2.4.2018  20:57
    Blok 99 (2017)

bravo

• 2.4.2018  20:37

Jak jinak nez 5 hvezd a potok slz! :) Hlavne nezapomenout - hrdi kdyz se vitezi, verni kdyz se nedari, v poslednich letech se setkavam bohuzel s opakem.

• 2.4.2018  18:46
    Brouček (2017)

vecer u HBO, dokonce s dabingem.. parkrat jsme se ale od srdce zasmali. nenarocna oddychovka a vubec ne spatna

• 3.8.2017  16:31
    Krotitelé duchů (2016)

Jak nekdo muze dat hvezdu tyhle preplacany kycovity sracce ? Originalni Ghostbusters je proste kultovka vsech kultovek, ktera si urcite nezaslouzila takovyhle zprzneni. Je mi jasny ze film vydelal na jmene a za to bych jim nafackoval. To je jako kdyby natocili novej Shawshank Redemption a hlavni roli by hrala Miley Cyrus a Justin Bieber a utikali by z disneylandu. Proste tohle bylo sileny a doufam ze uz to nikdy nebudu muset podstoupit.

• 23.5.2017  21:21

Tak tohle byl narez, sprcha sarkastickeho humoru ktery byl naprosto vkusny a hlavne vtipnyyy. Doporucuju

• 23.5.2017  21:19

Naprosto skvely a duveryhodny. Cire uprimne pratestvi a vsechny dalsi emoce byly tak uveritelne. Bylo to vtipne, jednoduche.. Skvela podivana.

• 23.5.2017  21:09

Po dlouhem premysleni a zmatenosti, kterou ve mne T2 vyvolal jsem konecne dospel k zaveru. Nejdriv jsem byl trochu zklamany, protoze po kultovni jednicce jsem cekal podobny narez, ktery se ale nedostavil. No jo... jenze ti typci zestarli o 20 let.. preci se nebudou chovat i v dospelosti jako pubertalni fetaci.. Bylo super videt temer vsechny postavy jednicky a ackoliv me sokovalo, kam jejich kamaradstvi zaslo, nedivim se tomu po zaverecne rekapitulaci vsech Fuckupu.. takze u me serie Trainspotting proste kraluje a T2 beru jako prirozeny vyvoj.

• 23.5.2017  10:17

Jenom Kvuli farrellovi, protoze ten, jak uz jsme u neho zvykli, je proste frajer. Mugatu pico

• 23.5.2017  10:13
    Demolice (2015)

Dobra atmosfera, s hlavnim hrdinou clovek souciti a zaroven ho vubec nechape. Bavil jsem se 4*

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9