Warrior (2011)

Dokonalost... Ani nevím co bych napsal... Emotivní film s perfektním Tomem Hardym.. Vyždímal ze mě všechno co šlo a snad i to co nešlo..=5*

Pan Rosnička (2005)

Film s obrovskou hloubkou... Člověk má vše, najednou nemá nic... a i přes tu obrovskou ztrátu se dokáže znovu postavit na nohy. Cageovi tuhle roli prostě věříte, skvělý výkon a skvělý film=4*

The Ledge (2011)

Dobrý scénář, Liv krásná.. hlavní hrdina sympaťák.. nicméně si yslím, že se tento děj dal daleko lépe využít.. rád bych tento film zařadil do seznamu "brečících", ale bohužel to neudělám.. Pěkný film se špatným/dobrým koncem =3*

Paranormal Activity 3 (2011)

nuda nuda a zase nuda.. kez by mi nekdo vratil penize za kino.. Pár lekacích scén, zbytek mi přišel spíš úsměvný..=1*

Hra o trůny (2011) (seriál)

Není co dodat.. snad jen, závislost

Grave Encounters (2011)

Opět se ukázalo nepsané pravidlo, že nejlepší scény jsou v traileru, vy je znáte a čekáte je. Od filmu čekáte maximum a čekáte kdy vás překvapí nějaká dobrá scéna, pokud ale nic lepšího nepřijde a naopak se stanete svědky absurdních a spíše úsměvných scén, je to v háji. Tohle v háji je =1*

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Béčko jako vyšitý... Postava mimozemšťana byla super, jeho řečičky taky.. ale kdyz nastoupila na scénu FBI nebo ten potrhlej fotřík, začínalo mně to brutálně nudit.. =2*

Zachraňte vojína Ryana (1998)

po úvodním vylodění na francouzských březích se tajil dech.. těla létala vzduchem a mně došlo jak hrozné to muselo tehdy být.. Film o pravdě a hrůz druhé světové války.. smutné, Tom Hanks klassa! =4*

Rychle a zběsile 5 (2011)

Svižnost, akce, láska, krev, náboje, vtip, auta, krádeže, prachy a hlavně super obsazení dodává tomuhle akčnímu trháku šmrnc.. neuvěřitelně jsem se bavil=5*

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Spokojenost... jelikož sám dělám do bojových sportů, tento film pro mne byl slast.. Na první díl to zdaleka nemá, ale rvačky vypadaly vcelku reálně a především změna vztahů mezi rváči na tomto filmu byla zajímavá.. Hlavní hrdina mi vůbec neseděl, byl to takovej šlacháček s nosem nahoru.. jinak vcelku fajn:)=3*