Volte mě! (2012)

tak tohle ne... tohle bylo vazne smutný trapný a nevtipný... pokud si libujete v dobrých komediích bláznivých.. doporučim The other guys, to je totiž komedie která má koule! :-) 1*

Argo (2012)

Při tomhle.... při tomhle filmu mi napětím tuhla krev v žilách = 5*.. Po The Town další Benův parádní zářez!

Sinister (2012)

Velmi nadhodnocený film... začínalo to dobře ale jak už to u horrorů bývá, posral to konec. Párkrát jsem se lekl, to je pravda.. ale pokud jste fandové horrorů jako je například osvícení, tohle je proti tomu naprostý čajíček. Zkrátka se u tohoto filmu nebojíte.. U insidiouse jsem se bál i ve dne na notebooku.. u tohoto nepomohlo kino.. no.. vyhozený prachy kurva.. počkejte si raději na dvdripy. 50%

Rosemary má děťátko (1968)

Dívat se na to sám v nějakém starém domě na venkově, bál bych se... Ale jelikož jsem zkažený z novodobých hororů a thrillerů, tak na mě film nepůsobil tak, jak asi působil na lidi v době vzniku. Nicméně film s dobrým scénářem a srašidelnou retro hudbou, která stojí za to shlédnout dávám 65%

Prometheus (2012)

tahle verze vetřelce se vazne nepovedla. Hvězda alespon za toho mimozemskýho Jana Kollera

Není kam utéct (2011)

Parádní evropský film velice připomínající the River Wild (1994)... Film s českou stopou a sympatickými kladnými hrdiny.. Napětí a strach z pustého lesa a nepřáteli za zády.. takhle to mám rád 4*

Město ztracených (2010) (seriál)

chci se podívat co o tomto seriálu říkají ostatní, abych mohl přemýšlet zda na to mrknout.. ale lidi, vy hodnotíte seriál po dvou dílech ? wtf !

Vanilkové nebe (2001)

tohle mě opravdu sebralo.... nepamatuji kdy naposledy jsem viděl něco tak zmateného že si vše odporovalo, ale zároveň ladilo... dream in a dream..

Román pro muže (2010) odpad!

trapné, bezduché, laciné... ani k Donutilovi se nehodila ta role soudce... proto odpad