Armageddon (1998)

Z některých komentářů od ostatních uživatelů mě polévá horko. Chápu, že každý má svůj názor na tento film a může si ho tedy ohodnotit jak chce... ok.. ale ty argumenty ? bleju! Skoro to vypadá, jakoby tato stránka nebyla pro normální uživatele, kteří sem tam rádi očíhnou nějaký film.. ale pro hnidopichy jako jste vy.. někteří z vás.. Poradím vám jedno, dodělejte si dodatečně famu a natočte pro nás něco peckovýho, at se nenudíme:-) Já tento film hodnotím 5* protože bylo skvělé hvězdné obsazení, nechyběl tam vtip.. a napětí by se dalo krájet. luxusní soundtrack a dojemný konec, který útočil na mé slzné kanálky. Bravo :-) tenhle film je prostě klasa, která nikdy neomrzí.

Havran (2012)

Film, který se nezaslouží takhle nízké hodnocení. Atmosféra byla hustá a tajemná. Cusack roli Poa zvládl na výbornou a příběh také výborný. Tento film zapadl do škatulky mezi mé nejoblíbenější filmy, kde panují sérioví vrazi. =4*

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Reaguju pouze na civaluv komentar.. Doplňovat hlášky u tohoto seriálu ? děláš si legraci ? ou, promin.. uz to nejspis chapu Mr. Sheldor

Žena v černém (2012)

Záčátek filmu tajemný, lekavé scény.. přesně takhle to mám rád. Ale proboha ten konec ? Pro mě absolutně nepochopitelný.. nebylo ani nějak vysvětleno, proč i přes nalezení těla mrtvého chlapce musela vraždit dál.. nevím.. pocit průměrný proto hodnotím.. 3*

Nedotknutelní (2011)

Silný příběh. Film je úkazem, že takovíto lidé nepotřebují dokonalýho pečovatele.. ale přítele, který v tom bude s nimi a nebude jich litovat. Dojemný a pěkný film, takový jsem neviděl už hodně dlouho:-) 4,5*

Oblast 51: Pravda nebo fikce? (2003)

Nechápu komentáře některých uživatelů.. Co jste si z tohoto dokumentu odnesli ? Já krom toho, že našli pohybová čidla v delším okruhu nic. Je jasný, že tam budou stráže, je jasný, že nebudou rádi když bude někdo čmuchat kolem. Chlápek mi přišel nedůvěryhodný a nevěřil jsem mu takřka nic. Kdyby měl na krku FBI myslim ze by se posral.. a ne ze byl fucking hero.. nuda nuda nuda... 1*

Tohle je válka! (2012)

Oddychová komedie, ale trpím na Toma Hardyho takže tuhle komedii hodnotím čtyřmi hvězdami. Bylo tam mnoho scén a především dialogů, které rozesmály:-) =4*

Ďáblův dvojník (2011)

Silný příběh a krutý osud Latifa. Nenudíte se ani minutu. Skvělé herecké výkony v neobvyklém prostředí pro filmy tohoto formátu a takovéto kvality. 8/10

Hra (1997)

Co tohle ksakru bylo.. Do posledních minut jsem se nechal ošálit.. ale i po tom "úžasném" skoku jsem byl plný pochyb.. Až závěrečné titulky mě nechaly klidným. Film svižný, tajemný.. výborně obsazený.. takhle to mám rád. =5*

Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009)

Rozhodl jsem se pro pětihvězdičkové hodnocení, jelikož i s ním hodnotím celou trilogii. První díl byl vynikající. Bylo tam takové to tajemno, alespoň pro mě "bojavé" černobílé fotografie, kdy jsem každou chvíli čekal že se dívka na obrázku pohne a mne tím usmrtí, jelikož napětí v celém filmu by se dalo krájet.. kdo je ta dívka v okně.. kdo je vrah.. Nechybělo tomu absolutně nic. Nechtěl jsem si ale vystřílet všechny ostré náboje a proto jsem hodnotil 4*. Druhý díl mne nikterak nenadchl, ale byl to tzv. klid před bouří. Tento díl byl zkrátka základna pro poslední třetí díl a tak jsem hodnotil 3*. Poslední, závěrečný díl byl úplně jiného charakteru, než díl první. Nikdy bych nečekal, že mně budou bavit soudní procesy. Dokonce jsem prahnul po tom, aby se kamera opět vrátila do soudní síně a já tak viděl, jak s těma šmejdama zatočí. Hlavní postavy i postavy vedlejší byly naprosto dle mého gusta a tahle banda "neznámých" herců hodila laťku hodně vysoko>Teď nezbývá nic jiného, než omrknout dílo davida finchera abych mohl porovnat. Tuto třídílnou filmařinu a závěrečný díl hodnotím tedy 5*