The Ward (2010)

Jump scare bez atmosféry bych od Carpentera tedy nečekal, řekl bych že je na čase pověsit řemeslo na hřebík

Generation Kill (2008) (seriál)

,,Dear Frederick, thank you for your nice letter, but I am actually a U.S. Marine who was born to kill whereas clearly you have mistaken me for some sort of wine-sipping Communist dick-suck. And although peace probably appeals to tree-loving bisexuals like you and your parents, I happen to be a death-dealing, blood-crazed warrior who wakes up every day just hoping for the chance to dismember my enemies and defile their civilizations. Peace sucks a hairy asshole, Freddy. War is the motherfucking answer.‘‘ ... Zase jeden pohled na US army z nehrdinského hlediska, který mě dost uspokojil takže stay frosty gents.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Tohle je docela výsměch, po skvělém DS9 tu máme plot tak prostý že se snad i sami tvůrci museli strachovat jestli jim to projde. Přičtěme k tomu emancipovanou ženu v kapitánském křesle, pro kterou je hlavní hodnotou morálnost rozhodnutí, děsivá četnost opakujících se témat jednotlivých epizod a nezajímavou posádku nepočítaje seven of nine a to ne kvůli jejím fyzickým proporcím. Jednoznačně nejslabší Star Trek série jakou jsem viděl. Edit 2022: Ano, ano kaju se a klidně sním i svou čepici. Po zhruba 15 letech co má star trek ve spárech bad reboot a Kurtzman je opětovné sledování Voyageru jako pohlazení takže ano ač Voyager nedosahuje takové kvality jako TNG nebo DS9 tak je to pořád starý dobrý trek, který klade zdaleka největší důraz na prime directive a morální hodnoty což mému mladšímu já moc nevonělo a moje současné já to naopak oceňuje.

WrestleMania 29 (2013) (pořad)

Musím říct, že z letošní WM mám dost nepříjemný pocit a to ani ne tak z toho co jsem viděl, ale z toho co se dá očekávat v budoucnu. Narážím hlavně na předvídatelnost a doslova zdevastování několika dobrých feudů. Takže popořádku Shield vs 3 na které nezbylo místo jinde, ano je to tak power groups patří k prowrestling jako pěna k pivu a opravdu jsem byl nadšený konceptem shieldu oproti bývalému nexusu, ale slátat dohromady team Orton, Sheamus, Show jasně podnítilo předpoklad jak zápas dopadne. Dále Vincův projekt Curtis alias Fandango, tag team title match a stejně tak Del Rio a Swagger a také rematch Cena a Rock ve všech zápasech bylo naprosto jasné jak dopadnou a tím se z nich vytratila většina náboje všichni podávali standardní výkony jako každé jiné PPV, tohle je ale přece WM takže jsem čekal mnohem víc. Co zbývá? Ryback vs Henry opravdu jen na vyplnění času, Henry nikdy nebude sexual chocolate a Ryback nebude Goldberg. Hunter vs Brock nebylo to špatné ale ani nijak obdivuhodné, stalo se už tradicí že TripleH má na WM zápasy typu everything goes a ačkoli nejsou nikdy nijak zázračné tak vždy baví a tento měl navíc perfektní build up díky Heymanovi. Takerův zápas je jako vždy vrchol každé WM, tentokrát jsem upřímně čekal, že nastane situace 20-1 a taker ukončí kariéru ale očividně se tento franchise bude ještě nějakou dobu ždímat, taker i punk předvedli dobrou show a build up byl stejně dobrý. Celkově vzato kolem a kolem nebýt lidí z dob attitude WM by nebyla, co to naznačuje si doplňte sami protože v skoro každém zápase byl jeden z nich.

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

Ano přiznávám, že DS9 není to co by fanoušek Star Treku čekal po fenomenálním TNG v čele s Picardem, to ovšem nic nemění na tom že se jedná o opravdu dobrý a hlavně konzistentní seriál s důrazem na hlavní dějovou linku.

Jesus Camp (2006) odpad!

Prakticky nemám co bych dodal ke komentáři kiddo. Informační hodnota tohoto 'dokumentu' je 0 takže jediné sympatie co ode mě obdrží jsou ty za upozornění na problém.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Pánové už nám dozráli a předvedli, že umí hrát i na city. Tahle nostalgická mini série sice nemá téměř nic z toho, kvůli čemu miluji RD, ale to ve finálním bilancování vůbec nevadí. Se slzou v oku jsem se opět rád setkal s kluky z Trpaslíka.

Živí mrtví (2010) (seriál)

I po druhé sérii musím říct, že mne opravdu oslovilo jen pár dílů. Nevím proč, ale prostě se nemůžu s postavami nijak identifikovat a v tom vidím hlavní problém. Na druhou stranu musím doporučit hru na motivy seriálu, která se opravdu povedla a v povědomí vešla jako The Walking feels :-)) Nejspíš tušíte proč, takže doufám že se pro další sérii produkce poučí a vezme si příklad.edit:no takže poslední série nabrala úplně jiný směr a je to jen a jen dobře protože z mdlého projevu předchozích sérií se přešlo k akčňáku a pravda je to dost daleko od původní filozofie ale má to mnohem lepší spád(3.sezóna 4*)

Hudson Hawk (1991)

Po včerejším dalším shlédnutí musím přehodnotit na plný počet, protože tahle komediální jízda zraje jako víno a nebo je to tím že stárnu já? :-)) S tímhle filmem se to opravdu má tak, že když jsem ho v devadesátých letech viděl poprvé tak třeba narozdíl od posledního skauta mě neskutečně nudil, ale postupem času mě uchvátil právě ten osobitý humor, kterým je Hudson Hawk prošpikovaný skrz na skrz ať už jsou to gagy, postavy a nebo samoná dějová linka