• Romantický

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Má to much až až, ale dostalo mě to! Peckové souboje s čarodějnicemi, kde s odpornými krvavými scénami nešetřili, jsou prostě super. Rozhodně zajímavá béčková paráda.

Mrtví a neklidní (2013)

Nevtíravě vtipná, zajímavá komedie. Až na neuvěřitelnou podobnost hlavní hrdinky s drahou Bellou, kýčovitou scénu alá Romeo a Julie to byla příjemná podívaná. Do dokonalosti to má daleko, ale nijak to neurazí.

Human Traffic (1999)

Škoda, že se nesjíždím, protože bych docela chtěla zažít ten rozhovor o Star wars :D

Královský slib (2001)

To není pohádka ale O.o ... No v každém případě - herecký výkon Davida Krause byl vážně zarážející, to se nedalo.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Rusáci příjemně překvapili! Až na paňmámu vyšitou jak z Mrazíka to byla výborná podívaná. Solidní fantasy!

Ladíme! (2012)

Průhledné jak igelitový sáček, ale já jsem se bavila! :D

Paralelní světy (2012)

Nehodlám řešit kraviny typu "Neměly by mu vlasy padat kamsi" a podobně. Je to pastva pro oči, herecké obsazení je vynikající, nápad to má víc než zajímavý. Nechala jsem se vtáhnout do děje a malé nesrovnalosti mě nijak z míry nevyvedly.

Total Recall (2012)

Eh. Akční scény jsou povedené, obsazení taky není nejhorší, ale... asi zůstanu u originálu.

Betoben baireoseu (2008) (seriál)

Dechberoucí. Obsazení, příběh, HUDBA. Dokonalé.

Spirit (2008) odpad!

Jedno slovo - NUDA. Navíc opravdu, ale opravdu z duše nenávidím Evu Mendes a její takříkajíc "herecký výkon".