Psycho (1960)

Tak to bylo psycho. Do toho domu by jsem nevlez, ani za milion. Atmosféra je fantastická, jak málo stačí abych se bál. FIlm pro sladký sen. Dobrou noc.

Život je krásný (1946)

Stará poctivá filmařina. Po dokoukání jsem cítil obrovskou radost ze života, téměř úlevu, že anděl je stále nablízku :)

Titanic (1997)

Po několikátém shlédnutím se můj pocit z tohoto filmu umocňuje. Je to jasné :) Špičkový film se pozná dle toho, že každá scéna z něj je nezapomenutelná :) Děkuji za něj.

Narcos (2015) (seriál)

Narcos, krásný večerníček pro malé velké děti. Masový vrah, který se nemůže stát ničím jiným než miláčkem všech diváků. Seriál má velmi výrazný výchovný pozitivní vliv. Ukazuje jasně, že obchod s narkotiky je vždy plný zábavy a neobyčejného vzrušení. Po večerním sledování přicházejí ve spánku výrazné NARKOSÁCKÉ sny ve kterých jsem byl vždycky ten, který utíkal před komandem Bloque de Busqueda :) Prostě skvělé.

Mami! (2014)

Po dodívání filmu jsem se cítil šťastně. Hlavní hrdina bude ve Vás probouzet chuť do života. Chtělo se mi křičet. Chci býýýýýýýt jako Ty .... Nepřetvařovat se :) The best

Píseň moře (2014)

Toto je tak nádherně plující omalovánka pro holčičky :) Nepochopil jsem některé souvislosti. Musel jsem hluboce přemýšlet nad poselstvím této pohádky několik minut po konci filmu a stejně mi bylo nejasné. Pro děti věkové skupiny 20-75 let. Dojmy - příliš ufňukaný bratr, šílené sovy, stará blaznívá sova, halucinogenní světýlka, tulenní víla. Někdo při tvorbě si musel šňupnout. Uklidňující melodie :)

Whiplash (2014)

Jak jinak může dopadnou film, kde hlavní hrdina je něžná ovečka a oponent lebkoun se sadistickými sklony ??? V rukou dobrého režiséra se toto téma,napjatý vztah mezi učitelem a žákem dostalo na vrchol. Film znovu si nepustím ale doporučím všem ostatním. Dojmy - burcující scény, krev a pot, Jazz, bicí šílenství :)

Škola základ života (1938)

Nebudu to popisovat superlativy, ale tato komedie je prostě božíííííííí... Absolutně jiná úroveň myšlení filmových tvůrcu donutí každého jedince k jemnému zamyšlení jak ten život mohl být sladký, kdyby ... Jednoduchost ,úroveň, láska na první pohled. Ach jo jak Ti lidé jsou krásní v tom filmu :)

Vlčí děti (2012)

Pocit z filmu ??? --- Bezpečí, cíl, krása. Vidět film ještě jednou ??? --- Určitě. Mělo to nějaké mouchy ( vysvětlení důležité zápletky filmu). Při sledování jsem pociťoval absurdní pocit zráty a odloučení mixnuté s radostí a vzpourou :( :)

Kristian (1939)

Jeto tak hezkeé, že každé další shlédnutí tothoto filmu mi bude milejší.