Hačikó - příběh psa (2009)

Psí příběh, který z diváka vyždímá všechny dostupné slzičky. Jde vidět, že u psů funguje skvěle dlouhodobá paměť. Krásný počin. Richard Gere sympaťak, který vše dokáže zahrát tak sobě blízko, přirozeně, jakoby ani nehrál, prostě tam jen byl. Viděno s Klistynkou a mám pocit, že jsme si u tohoto filmu doopravdy odpočinuli. Takže skvělý odpočinkový film.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Motiv poslušnosti v tomto filmu sráží hodnotu tohoto snímku. Čekal jsem od tohoto filmu mnohem více. Bohužel, většina filmu zívarna. Vše bylo plýtké, zdlouhavé, fádní. Kromě čtení z knihy Hagakure byl tento film o Ničem.

Zažít Woodstock (2009)

To co jsem čekal jsem neviděl. Alespoň jeden záběr z pódia. Velmi pravděpodobně celý film i příběh mohl být zajímavější z perspektivy někoho jiného.

Život je úžasný (2013)

Co ví člověk o lidech, kteří trpí mozkovou obrnou ? Nic. Prakticky se s nimi nedostaneme vůbec do kontaktu. Jak bychom se chovali ? Teď to víme, jako ke každému jinému. Díky hlavními hrdinovi Mateuszovi se na lidi s postižením mozkové obrny dívám s novou úctou a respektem a velkým obdivem. Poláci točí skvělé filmy :) Rozhodně doporučuji

Nejlepší muži (2012) (TV film)

Jaký život by jsme vedli, kdybychom zjistili, že nemůžeme používat spodní část těla? Věru by to chtělo hodně síly, odvahy,statečnosti, abychom se s tím dokázali porvat, jaké hrdinové tohoto filmu. Je to krásná ukázka,že světlo vítězí nad stínem.Skvělý film na těžké téma. Antidepresivum od těch nejlepších mužů, kteří se znovu postavili na vlastní nohy. Doporučuji všem lidem v jakékoliv chvíli tento film shlédnout, protože tím jen můžete získat.

Čarodějův učeň (1977)

Předčilo očekávání :) Stojí za to vidět ještě jednou.

Pozemšťané (2005)

Celý svět je jen o byznysu, jíst maso je byznys. Nejíst maso = podivín, sekťák, člověk co to v hlavě nemá v pořádku. Až se ta věc otočí, to bude prdel :D A přijde to, už to vlastně tak nějak se blíží, být vegán bude naprosta správná coool style. A bude to mnohem přitažlivější byznys. Bohužel si myslím, že tím utrpení zvířat si už nevykoupíme. Díky za tento dokument :(

Gravitace (2013)

Nuda, která dosahuje až vesmírných výšek.

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Je to tak dobrý, protože je to všchno nové ve filmovém prostředí. Chirurgie z počátku 20. století, eugenika z nového pohledu, společnost, drogy a zejména motivace každého člena nemocnice jsou velmi zajimavé. Těším se na třetí řadu.

Memento (2000)

Tak to se jen tak nevidí. V podstatě nízkonákladovka, s plně vyčerpaným potenciálem. Jen jsem to tak uplně nepochopil :D Vzpomínky nám ukazují kdo vlastně jsme :)