coscarelli

nepapam kamaratov

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 24.2.2021  21:53
    Chlast (2020)

Z filmu si nič nepamatam.

• 7.2.2021  10:25

Prijemné popozeraničko. Vtipu, piesni , emócii je tam dosť, nuda nehrozí, je to farebné a veselé. Will ma nesklamal (mám ho rád všade) , Rachel ma už nema čím prekvapiť a Dan Stevens konečne nebol drevený. Veľmi fajn Dobkin a epicky zaverečný vyfarbený Husavik.

• 13.12.2020  16:03

Prijemne a pekne nacvakane pokukanicko. Pocit si necham pre seba. Snad vyjde slnko.

• 3.12.2020  19:23
    Pád do tmy (2005)

Najlepší soundtrack!!

• 26.9.2020  10:09

Očkovať sa nedám. Nikdy!! Inak filmik fajn šťavnatý a rýchly. Finta už menej uspokojiva. Ale posledny záber bol naopak pekný.

• 25.9.2020  23:25
    Svatební váza (1974)

Čo to bolo toto? Srať na nejake intelektualne žvasty, umelecke prežitie,... Čistá psycho sračka, uražajúca, zvrhlá..odporúčam len pre narušených schizoidov !!! Toto normálny človek s pravými životnými hdnotami musí ignorovať alebo už keď, tak spláchnuť do hajzlu. A tie intelektualne rozbory tohto hovna su takisto zbytočné, ako stierače na ponorke.

• 19.7.2020  20:01

Možno je to detska kravina, black ide mimo mňa, no i tak ma začiatky zaujímajú. A týpek na stoličke odbubnovaný a prežitý tou schémou nema isto v hlave nasrané,takže vie o čom točí, ano..vravel mi to.. Romantická komédia s poctivými gore scénami, realisticky stvárnenými vraždami (ale že fakt) , ohňom a divnými deťmi... päť bielych !!!

• 19.10.2019  04:12

Chutna jednohubka. Akcia nonstop, takze nenudi. Cakane i necakane prekvapenia, skveli herci, vela napatia a slusne finale. Bavil som sa :) Stastny Novy Rok!!!!🍸

• 9.10.2019  08:32
    Mlha (2005)

Nudna tuctova sracka!

• 3.10.2019  21:05
    Suspiria (2018)

Psycharna nadivoko! Doteraz nechapem i ked dumam, dumam,dumam. Skvele retro, poprdeli hudba, kamera, efekty, balet,psycho vyjavy ..no masaker. A ten velakrat spominany " lamaci tanec" stoji za to. Luca rozobral Daria do mensich detailov. A ani metraz nevadi.. hlavne vsetko s pokojom.

• 3.10.2019  03:53
    Slunovrat (2019)

Prijemny a vesely film ,kde sa vsetci raduju a tancuju , maju radi prirodu a slniecko im svieti na cestu. :) Depka? Kde? Psycho? Kde? Lahko stravitelny narez so spickovou hudbou, ktora funguje aj ako samostatna jednotka. Aster vpred!!

• 26.9.2019  20:19

Zamilovani do putovania v Blair budu asi v pohode, ja som tam nebol, ale tu som.Len trebalo hrubsi svetrik. Zima jak v prdeli. Taktiez mladez, nepacili sa mi, su to sracky a hovna ..skoda ze dozili.. v lese sa citim dobre... nech je tam cokolvek a vyska to.. pekny zaostreny upir, chybal mi taky...nechcem cicat , ale spokojnost. Zaverovo som sa uzavrel, kedze uz to tu vsetko bolo. A Oberst? :Vylakany, pokakany, spokojny.

• 23.9.2019  20:45

Maso nejim, ale taketo bitunky mozem. Tam sa to reze, seka ,striela, cvachta v krvi ,boda, kraja,podrezuje... ale pozor... je to emotivne, typci sympatickí romantickí.... ale hovno..je to masaker ako ma byt. Ziadne sracky okolo...i ked by bol pribeh sebarozvinutejsi, bolo by to o percenticko lepsie.. ale na co, vsetko povedia noze, macety, kosti, maso, patrony a nekompromisnost ... flusk do ksichtu ocakavackam ..tvrda farebna rezba a nasraty Joe Taslim !!

• 22.9.2019  10:28

Nie je to tym, ze mam rad ovocie, ale bere ma absurd a originalita. Koho sa to dotklo, jeho problem. Rad sa necham polaskat este velmi velakrat.

• 21.9.2019  22:08
    Nadvláda (2018)

Sila bohova!!!.."A ten,kto machne rukou, neskor zisti,ze ta bolest je ozajstna..a termin > humanna smrt < je absurdna aj v uvodzovkach "- Ja

• 21.9.2019  21:15

Nechcem pisat komentáre, súdiť, hodnotiť,lebo od toho tu je niekto iný,ale toto som zhliadol..a pytam sa preco sa toto deje? Koho toto nezlomí, je sračka bez emocii,empatie, a sladkbolny blabol putujuci po dnesnych rozjebanych cestach, bez ciela, smeru, a vlastneho rozhodovania! Krvny obeh La Mans.. Absurd? A?

• 20.9.2019  22:32

Doteraz nachcavam ♧◇♡☆.Modern Absurd prdel roka!!! Dokonale, podla mojho neumyteho gusta!!!

• 26.8.2019  20:10

Sice zasrane komentare uz nepisem, tuna musim napisat par slov. Quentin ma uspokojil tak ako ziadny film v historii. Dakujem. A hlavne za zaver (!) To si ma rozsekal!! Neverim ,ze nenatocis este jeden! Aspon jeden... Velke bravo..

• 11.1.2018  15:42

Jeho logicke eseje a pohlady na zivot su mi blizke, mam v tom jasno uz velmi dlhu dobu, takze nic nove pod slnkom. Charizmaticky vesely normalny typek, tak ho vidim ja. Nic nadprirodzene a nepochopitelne. Nie, nevymyl mi mozog. Dokumentik na jednicku. Chcem opat stretavku, vtedy je na svete o nieco veselsie :) THE END!

• 9.1.2018  11:46

Dalsi dokaz ze ludska blbost nepozna hranic. Vizualne a vypovedne nabity dokac, i ked si myslim, ze vsetkych tych hadzu do jedneho vreca, co nie je fer. Co sa hodnot tyka, skvele vybudovane a suhlasim. Co je v zivote NAOZAJ potrebne k stastiu a radosti? Do Svedska v tomto zivote ist neplanujem. Nie som infikovany. Afrika velmi potesila, ale ze velmi !!!

• 8.1.2018  08:00
    Mutant (1995)

Mutant v rovnovahe: "A" herecke tvare + Youngove noty + dynamicka rezia + Natasha = "C " scenaristika + odmrdany zaver + skarede efekty + rozlial sa atrament. Do predposlednej zasuvky, za tri.

• 26.12.2017  22:11
    Démoni (1985)

Demoni boli, su a budu... : nesmrtelnou klasikou, heavy rockovou gore rezbou a nedotknutelny kult... parada!!!

• 26.12.2017  14:44

Rychlo sa taviaci lad. Ucel splnil, ale kdeze som v minulosti nechal hlavu. Deckam neublizujem, preto uz radsej neklesam.

• 25.12.2017  13:17
    Tělo (2012)

Spanielske zauzlovacky a rozuzlovacky som si privelmi oblubil, mozno povazovat za uchylku, ked sa citim velmi prijemne a vzrusujuco, ked ma tvorcovia tahaju za nos a robia zo mna debila, aby nakoniec rozuzlili ten spravny uzol, ktory je pekne zasifrovany a tak neni mozne ho vidiet. Oriol i podruhykrat so mnou zamietol, a prefackal ako nedavno pri Invisible Guest. Atmosfera temna, sychrava, tempo vrazedne a nieje vobec cas na nadych. Mam velku policu s miestom vyhradenym presne pre tento "zaner", tak podte podte filmiky..zatial mam len tri.....

• 24.12.2017  01:51
    Manborg (2011)

Film hodnotit nebudem , lebo sa to u mna este neda (neskor ma dvanasty zm ysel donuti isto podporit fullkom) ale zatial myslenu sestku hadzem soundtracku a uletenosti. Autorom tlieskam, splnili si "sen",neberiem vazne (za chvillku kultova vec). O.S.T je ale fakt bezkonkurencny. Astron 6 pekne zamakal.Takisto pivo s ladom .

• 23.12.2017  11:14
    Jednota (2015)

Shaun ma uplne rozpolozil, dusevne i fyzicky a hned zjednotil. Nadhera!!!! - Rybky v poslednych minutach ma prinutili na preklik, toto sa nedalo, pozn red. a nech mi nik nevravi ze je to normalne, take veci ma vedia nasrat, a riadne !!!!

• 22.12.2017  14:57
    Blok 99 (2017)

Vince taha cely tento ukrutne natiahnuty, natmavo vyfarbeny suboj sam, ide z neho respekt, urcuje kam sa mam pozerat a ako pocuvat. Niekedy je tazko mu pozerat do oci. Neviem ci pridem niekedy na Zahlerov osobity pokojny styl (Bone tomahawk som zvladol, tu som mal uz problemy) no stale mu dam sancu, lebo na tom nieco bude. Prekvapuje necakanou brutalitou,/ fighty dost realne / i ked dojem sokantnosti mi kazili az prilis nepodarene !tie skarede umele hlavy). Scitanie: Da sa.

• 22.12.2017  11:32

Na toto som nebol nachystany a prislo mi zle. Nesympaticky narcisticky honic Ole behajuc po horach (priroda si ma stale ziska) zvasta o svojom blbom zivote a mne to absolutne neprislo zaujimave. Typek sa neboji odhalit, slovne ci fyzicky, mna ale nedostal. Konca som sa dockal viacmenej rychlo, a podakoval som za kratku stopaz. Doslo by aj na preklik , no bal som sa ze pridem o nieco zaujimave. Ale neprisiel.

• 22.12.2017  09:05
    Špína (2017)

Terezke nevytykam. Vsetko skoro skvele: kamera (rucna, stativ..) atmosfera (sugestivna, depresivna..) vedenie za rucicky (vie co chce a ide "naplno") autenticita scen nedorovnana,... i tak ale s tym vsetkym krasnym, som tapal v !! prazdnote a temnote !! a co bolo najhorsie: Parkrat som si zívol.... :(

• 21.12.2017  09:27
    Tajný život psů II (TV seriál) (2017)

Havkaci dostali prijemny trojobal, nakukol som pod prvy, uspesne. Vela zauimavosti, , na ktore som uz sice vlastne prisiel davnejsie, ale i vdaka prijemnemu vizualu milo prichadzam odznova. Priame a strucne. Nielen pre milovnikov.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12