coscarelli

okres Bardejov
nepapam kamaratov

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 11.1.2018  15:42

Jeho logicke eseje a pohlady na zivot su mi blizke, mam v tom jasno uz velmi dlhu dobu, takze nic nove pod slnkom. Charizmaticky vesely normalny typek, tak ho vidim ja. Nic nadprirodzene a nepochopitelne. Nie, nevymyl mi mozog. Dokumentik na jednicku. Chcem opat stretavku, vtedy je na svete o nieco veselsie :) THE END!

• 9.1.2018  11:46

Dalsi dokaz ze ludska blbost nepozna hranic. Vizualne a vypovedne nabity dokac, i ked si myslim, ze vsetkych tych hadzu do jedneho vreca, co nie je fer. Co sa hodnot tyka, skvele vybudovane a suhlasim. Co je v zivote NAOZAJ potrebne k stastiu a radosti? Do Svedska v tomto zivote ist neplanujem. Nie som infikovany. Afrika velmi potesila, ale ze velmi !!!

• 8.1.2018  08:00
    Mutant (1995)

Mutant v rovnovahe: "A" herecke tvare + Youngove noty + dynamicka rezia + Natasha = "C " scenaristika + odmrdany zaver + skarede efekty + rozlial sa atrament. Do predposlednej zasuvky, za tri.

• 26.12.2017  22:11
    Démoni (1985)

Demoni boli, su a budu... : nesmrtelnou klasikou, heavy rockovou gore rezbou a nedotknutelny kult... parada!!!

• 26.12.2017  14:44

Rychlo sa taviaci lad. Ucel splnil, ale kdeze som v minulosti nechal hlavu. Deckam neublizujem, preto uz radsej neklesam.

• 25.12.2017  13:17
    Tělo (2012)

Spanielske zauzlovacky a rozuzlovacky som si privelmi oblubil, mozno povazovat za uchylku, ked sa citim velmi prijemne a vzrusujuco, ked ma tvorcovia tahaju za nos a robia zo mna debila, aby nakoniec rozuzlili ten spravny uzol, ktory je pekne zasifrovany a tak neni mozne ho vidiet. Oriol i podruhykrat so mnou zamietol, a prefackal ako nedavno pri Invisible Guest. Atmosfera temna, sychrava, tempo vrazedne a nieje vobec cas na nadych. Mam velku policu s miestom vyhradenym presne pre tento "zaner", tak podte podte filmiky..zatial mam len tri.....

• 24.12.2017  01:51
    Manborg (2011)

Film hodnotit nebudem , lebo sa to u mna este neda (neskor ma dvanasty zm ysel donuti isto podporit fullkom) ale zatial myslenu sestku hadzem soundtracku a uletenosti. Autorom tlieskam, splnili si "sen",neberiem vazne (za chvillku kultova vec). O.S.T je ale fakt bezkonkurencny. Astron 6 pekne zamakal.Takisto pivo s ladom .

• 23.12.2017  11:14
    Jednota (2015)

Shaun ma uplne rozpolozil, dusevne i fyzicky a hned zjednotil. Nadhera!!!! - Rybky v poslednych minutach ma prinutili na preklik, toto sa nedalo, pozn red. a nech mi nik nevravi ze je to normalne, take veci ma vedia nasrat, a riadne !!!!

• 22.12.2017  14:57
    Blok 99 (2017)

Vince taha cely tento ukrutne natiahnuty, natmavo vyfarbeny suboj sam, ide z neho respekt, urcuje kam sa mam pozerat a ako pocuvat. Niekedy je tazko mu pozerat do oci. Neviem ci pridem niekedy na Zahlerov osobity pokojny styl (Bone tomahawk som zvladol, tu som mal uz problemy) no stale mu dam sancu, lebo na tom nieco bude. Prekvapuje necakanou brutalitou,/ fighty dost realne / i ked dojem sokantnosti mi kazili az prilis nepodarene !tie skarede umele hlavy). Scitanie: Da sa.

• 22.12.2017  11:32

Na toto som nebol nachystany a prislo mi zle. Nesympaticky narcisticky honic Ole behajuc po horach (priroda si ma stale ziska) zvasta o svojom blbom zivote a mne to absolutne neprislo zaujimave. Typek sa neboji odhalit, slovne ci fyzicky, mna ale nedostal. Konca som sa dockal viacmenej rychlo, a podakoval som za kratku stopaz. Doslo by aj na preklik , no bal som sa ze pridem o nieco zaujimave. Ale neprisiel.

• 22.12.2017  09:05
    Špína (2017)

Terezke nevytykam. Vsetko skoro skvele: kamera (rucna, stativ..) atmosfera (sugestivna, depresivna..) vedenie za rucicky (vie co chce a ide "naplno") autenticita scen nedorovnana,... i tak ale s tym vsetkym krasnym, som tapal v !! prazdnote a temnote !! a co bolo najhorsie: Parkrat som si zívol.... :(

• 21.12.2017  09:27
    Secret Life of Dogs (TV seriál) (2017)

Havkaci dostali prijemny trojobal, nakukol som pod prvy, uspesne. Vela zauimavosti, , na ktore som uz sice vlastne prisiel davnejsie, ale i vdaka prijemnemu vizualu milo prichadzam odznova. Priame a strucne. Nielen pre milovnikov.

• 21.12.2017  06:39
    Debauchery - Animal Holocaust (hudební videoklip) (2011)

Super!! Pani z nemecka nam davnejsie pripravili death-black metalovy mikroEarthlings. Som velmi poteseny , ze v ich tematike sa nachadza okrem ineho i prava zvierat! Kazdopadne dakujem !

• 20.12.2017  23:10
    Pelíšky (1999)

Pelisky su

• 20.12.2017  20:32

Sice ja radsej saxofon, ale i tento zvuk potesil. Dost sympaticky film a tolko strachu okolo toho. Najradsej by som si dal par faciek. Krehky, optimisticky a vesely. Vsetci predviedli maximum, vratane reziserky, kedze kludne by sa zaborila aj hlbsie pod vsetky lady. Film odkladam do kredenca nie hlboko, aby bol po ruke a idem sa ucit posunkaca. Clovek nikdy nevie.

• 20.12.2017  18:11
    Contratiempo (2016)

Milujem tieto non-stop aktivne, rutiace sa, premyslene, dialogovo vycibrene mozgove prevrtavacky,(Spanieli vedu) a hlavne ked ma reziser mna ako hracku a hraje sa so mnou az dokonca, kde ma potom zdravotne prefacka az z toho vyblednem. Mozno prekombinovane dielo, ale nie tak aby bolo az otravne. Niekedy je potrebne pouzit aj kalkulacku. Hltal som kazdu sekundu az do , pre mna necakaneho konca (co je logicke, pretoze ja skocim na lep aj Janickovi a Marienke). Bravurna pracicka!!

• 19.12.2017  15:57

Druhe rande s Woodym, ale moje srdce si neziskal, tak to s nim nebudem natahovat. Podakoval som mu za dovolenku, no nesadlo mi nic akurat obrazky a priamociarost. Kecacky okolo toho a pribeh obidvoch skarednic ma nezaujali. Ani Penelope. Nie, nie. Obchadzam Woodyho, pre mna nezaujimave temy.

• 19.12.2017  15:50

Prvy kontakt s Dardennes brothers,hned som vedel ze nie posledny. styl sedi, pokial drtia na kost vsetky svoje hlavne postavy i v inych kuskoch, zhltnem vsetko dardenneovske. Monotematicnost filmu je velice prospesna, kedze viac viac casu nespustia z hrdinky "oci", pekne ju rozoberaju a nenechavaju poriadne nadychnut. Realita jasna, bez hudby, rucna kamera, prirodzene osvetlenie (dardenne styl) . Presne, rychle , strucne, smutne, myslienkovo bohate < depresivne. Bol to pekne napinavy vikend.

• 19.12.2017  15:45
    Vyšší moc (2014)

Pekne staticky nasnimany psycho-naloz. Autenticita a realnost scen naplno. + Vyhravacka postav do spiku kosti. Tento seversky podarunok moze unudit nepremasirovanych, no ked nahliadnu pod pokozku, neostane cas na zivanie. Prezivacka postav nad-uveritelna a stravitelna. Ruben sa nenahlil, len pozoroval a studoval. Ja s nim. Precizna pracicka.

• 19.12.2017  15:39
    Sinsegye (2013)

Na korejsky pocin potrebujem cas . Vidim ho asi 2x za rok .Zatial nikdy nesklamal. Korejsky film je najlepi zo vsetkych smeroch. Pecka Novy svet dlhometrazne nenudi, plynie ako vikend a je sa na co pozerat. Cez zauzleniny, surovost scen, herecky koncert az po fantasticke finale / vygradovanie. Popravde kym som prisiel na miesto cinu, pomotal som sa po tom vire intrig a premyslam ze si dam na dalsikrat k tomu aj titulky.

• 19.12.2017  15:31

Budem patrit medzi tych , ktorych tento pocin opantal, opil, ocaril a tak podobne. U mna jediny najlepsi Wes, ktory sa da pozerat, pocuvat a citit. Z uvodu klasicka vyhybacka, kym sa prinutim, doslo k sanci a Neolutovane! Vymazleny, groteskny, karikaturisticky vesely pocin, ktoreho kazde policko filmu je dokladne vymalovane, vycibrene a vycharakterizovane. Mozem ospevovat nonstop a nikdy neomrzi.dakujem Wes, tak opat o 3 filmy neskor.

• 19.12.2017  15:18
    Sunshine (2007)

Prijemny atmosfericky vylet do "britskeho" vesmiru. Je citit. Danny je mistr obrazu a rad nechava kameru lietat sem a tam ( i do uhlopriecok) co ma prijemny vplyv na vysledok. Vie porozpravat, chce zamotavat, no nie stale zamoce poriadne. Fajne netypicky obhlodane sci-ficko, pri ktorom je od polovice uz ale fakt poriadne horuco.

• 19.12.2017  15:10
    Houdini (TV film) (2014)

Pekne atypicky splacany zivotak ( tie nemusim), ktory sa nemusi hanbit za svoj TV pach. Mam rad kuzelnikov (+) a este viac ma bavi sledovat ich rozuzlovacky. Napriek nadcasu nenudi a leti -kamikadze-stylom cez druhu polovicu, kde si da pauzu a venuje sa opat raz istej oblubenej teme (nemozem zato ze vo vacsine momentov mi pripomenul isteho SH-2009). Spravne moderne vymodelovana drava biografia. Ale co mi to spravili s mojou oblubenou Kristen?? :(

• 19.12.2017  15:01

Beztak napadite komiksove eso, pri ktorom plejada roznorodych profesionalov prehriala pocitace az do Velkeho Skratu. Ma divoke tempo, zbesilu kameru a strih. Film zletel cobydup a ja som ostal spokojny.Skodalen ze tak zaujimavu latku (chram) nerozlozili viac na molekuly, isto by mi trhlo charakterom. Takto ostalo iba u klasickej linie v pekne vymalovanej freske , ktorej finish potesil.

• 19.12.2017  14:53

Les je mojim oblubenym miestom pre relx a preresetovanie mozgu a umu. Filmy v tomto prostredi mi sedia.A Taika nelenil ., a poprehanal blede tvare po domacej pode a lesoch a nechal zakvasit. Pekne a po svojom. Vsetko je prapodivne, vratane soundtracku. na druhu stranu vie kde postavit kameru,aby urobil pekny obrazok. O nudu vylozene neide, kedze uhana rezkym tempom, nepada , nekolise. V rezerve!

• 19.12.2017  14:46

Taka nudna galska blbinka, ktora ma z uvodu mozno zaujala a kedze filmy mam vo zvyku pozeravat do konca, prezil som bez ujmy. Ubrali farbiciek, zhmotnili atmosferu a ja zhmotnujem jednu hviezdicku pre Marion.

• 19.12.2017  14:44

Spravne vygradovana nemonotonna konverzacka v komore, plna strachu z neznameho a sympatickeho osadenstva. Milujem les, co je +, je tajomny, magicky, a skryva nespocetne vela tajomstiev. V tomto lese je isto nejedno, ale nedozviem sa. kazdopadne paradny H-oror, kde vobec neni treba bubakov , piskoty a inych skarednikov a uz vobec nie barely krvi, ci tolko oblubene G O R E . Zaner H-oror je o niecom inom ako o grafickom vyobrazeni nasilia, sraciek a vyvratenych vnutornosti.

• 19.12.2017  08:23

Hmm, tak to je moc dobrej burgr. Odteraz moja NAJ-magicka,vesela, rozpravkovo hodnotna, myslienkova estrada, nastiepena inteligentnymi , triezvymi odpovedami-vypovedami zvlastnych postaviciek a ktora ubehla rychlejsie ako sa zda , nenudi a rozziari. Jednoduchy krasny pribeh o spravnych rozhodnutiach + OW Grant+ p.Cody. Syte a chutne dielo.

• 19.12.2017  07:09

Zaujimava a napadita tema (kniha, ci obloha), od reality nebude mat daleko(!) Filmove spracovanie (mimo knihu) pekne zrezirovane dokladne prehodnotene a nie zbytocne natahovane. ALE,(na keru prdel) opat, muselo ist o cmukycmuky zapletkarsku linku ("trojlistok") a tak osadenu do prijemne deprimovaneho, priam hororoveho melancholickeho obrazu. Zasrani japonci.

• 19.12.2017  00:01
    Jurassic Shark (2012)

Niekedy je zdrave skocit si na jedno amaterske home v. a zaroven hodit do kosa. Takuto hru hraje vela ludi a ja som sa pokusil tiez zahrat . Spravodlivo. Tento pokus ostane este hlboko pod zemou v babickinej zahradke ako hnojivo, pre "co ked nieco vyrastie". BK je spatny sortiment, ktory neni ani smiesny..dooteraz este patram po "tom" Sharkovi...a Jurskom .. kazdopadne to co som ocakaval, natieram hnedym odpadom.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11