Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Dèja vu, akurát je les zamenený za železobetonový kváder, kde sa deje skoro to isté. Zaostrené modernou šošovkou (ako vizuál fajn,v dnešnej dobe normal)a v dnešnej plejáde modern čvachtanic sa to stráca v kolotoči nebyť názvu. Krúti sa to, smeje sa to, krví sa to. Za pár inovácii plusík, inak rovnaká rieka.

Menu (2022)

Toto povrchné menu mi bolo viac bližšie ako istý trojuholník. Priamočiarka s hnusnými tvárami a maximálnym ukončením. Voldemort ťahá chliakle z päty, podáva ako delikatesu = Hoult síce neťahá, ale podobne sa vie podať. Kiež by bolo sýtejšie a podavané za studena.

Hladoví po úspěchu (2023)

Trocha z iného siamského súdku, ktorý vytáča klišé do twisteru, ale keďže majú všetci šikmejšie oči, varechu držia pevne, a ňou to klišé miešajú proti smeru hodinových ručičiek. Mňa osobne ich kuchyňa nebrala ale fackovať sa inokedy a v iných uličkách vedia dosť boleestivo. A už to ani vlastne neochutnám. Chápem, je to v ich okrese, takže ok.

Čas (2021)

Priemerne zaujímavé, ale tuctovo ukončené .MNS kope teraz inú ligu, a popália sa Tí, ktorí čakajú iný "vyvolený zmysel v osade" Na pláži bolo vizuálne fajn, nikto nikoho nesral, ale strejda nedopísmenkoval. Budiž mu chvíľu pokoja.

Neviditelná (2020)

Ako vidím, je tu veľa profesionálov, ktorí rodili :) Bez pochýb dávame aj druhý pôrod doma, jasná vec. Tento dokument sa díva mojimi očami, ale obsypavať hviezdičkami ho nebudem. Tie si nechám radšej vo vani. Inak za tie cisaraky su pekne peniažky. Sorry porodnici.

Hnüs (2019)

This is fucking Motley Crue!! Presne podľa môjho citlivého gusta!!

The Lie (2018)

Psychlogicky ladená uspavanka, ktorá nie je o závere(!) . Nastavená správne, ale lajdácky neupravená. Môj obľúbený Peter v roli apa je ako doma, ostatní síce nezaostávajú, ale všetko bolo príliš modré a okaté. Dnes neoslovilo, alebo neoslovila(?) V nemecku to snáď šliapalo po cievach lepšie.

Mafie versus ninja (1985)

Tých 5 kúskov je čisto z nostalgie a z radosti, že som to po 17ich rokoch zháňania názvu našiel tu, a to vďaka komentárom skvelých užívateľov. Slová k filmu tých opominanych, nekonkretizovanych borcov kopírovať nebudem, len tíško pritakavam.

Jakob's Wife (2021)

Fešne vycastingovaný, i keď nepodoťahovaný, skromný (peniažkovito oškriabaný, čo nevadí, pokiaľ píšu hrubšími písmenami) V-horor, strelený zľahka humorom a pár decentými špliechancami. Inak JA tento druh "filozofujúcich" Vamp-kreatúr vôbec (vôbec) nemusím, napriek tomu, príspevok je pre "pokorných" uspokojujúci. Vo finiši zo mňa vystrelilo: "Pozdravujem Pán Barlow," no a napokon to bola Paní Barlow.

Smrtící ticho (2020)

Síce veľa-x prežmýkaný a obžutý koncept, za to pekne omaľovaný , pľuvajúci viaceré otázniky bez odpovede (asi preto Silencing) , ale ja odpovede na zásadné "otázniky" potrebujem. Takto nepomôže ani halapatňa.