Vlčí lov (2022)

Kórejský [čistokrvný] GORE špliechanec do ksichtu bez "pokojnej minúty." Títo zažltlí drobní maníci servítky a ani toaletný papier nepoznajú a servírujú (občas nápadité) nonstop červené "vodné delo" na pozadí 1,5-stránkového scenára, v ktorom podčiarknuté , hrubo vyznačené písmená sú použité až pri zatváračke. Aspoň, že sa na nič nehrali, to samozrejme nemajú vo zvyku. 4ka postačí.

Terrifier 2 (2022)

1tka ma " nechtiac" obišla, i keď podľa 2ky šlo o komornejšiu etapu veselého klauna. Tu 2ke dal Damien vysší a širší (aj viacpeňažný) 2-rozmer a zľahka zamiešal 2 žánre, čo je vidieť na skládacom metri. NadDecentne Fajn RETRO VYMAĽOVANÁ- ŠŤAVNATO MÄSITÁ-ŠTÝLOVKA, až som sa ocitol v Oných detských časoch. A vôbec to nebolo našľahané tak nasilu ako v podobne vyfarbených flákoch. Fiktívnu 5tu sypem za medzitulkovú Hororovú "minútku" , ktorá mala poctivý charakter H-žánru.

Tvůj syn (2018)

Ako som z toho bol nadšený, tak som aj od nudy a statiky zaspal. Nuž lenivý som bol vracať sa k tomu späť, ale vrátil som sa a zle som spravil. Pre mňa nestráviteľné a záver nepochopený, čo sa mi u Španielov nestáva. Škoda no.

Nechte ho jít (2020)

Taká ta relaxačná, neponáhľajúca sa, retro nezívačka, kde je zopár stočených tém (videných kadetade), ale držajúc pokope civilným lepidlom s iniciálmi KC a DL. Každopádne, kto má doma synka alebo dcérku, toho v niektorých momentoch zauzlí v krku.A tá Rodinka "úžasných " si myslím zaslúžila čo mala. Síce ja by som pritvrdil, ale už by to bolo fantasy.

Pavouk (2007)

súhlas so šokmi. ja som teda čakal, no a nečakal presne vtedy keď sa TO(!) stalo. Solídny výmrd.

Vlk viking (2022)

Prírastok do vlčích vôd z lesov severných dopadol pod moje očakávania. Keďže pozošívaný je rôznorodo, dal som sa prenastaviť na Iný Žáner a už som vnímal plusovo. Nórske pecky majú svoje štandardy, v tomto prípade ale "utkané" podľa šablón (no a že mýtus/legenda +) s veselým digi-psom (na horore uberá) ale na 2hú stranu s PÁR peknými momentkami, ktoré síce nezmrazia, ale preberú. Rodinná pohoda.

Šílená noc (2022)

Tá pravá, i keď dosť uzemnená, Wirkoliáda sa rozbehne niekde v poslednej ⅓. Dovtedy rodinne naladená "Fucking Christmas Story" funguje podľa US predpisov. Týpek nemal voľnú ruku, možno doma by mu lepšie šmýkalo. Na 2-hú stranu , fayn vyzrkadlil stav súčasných Vianoc, čo nepopieram.

Bullet Train (2022)

Pod vplyvom QT/GR vymačkal DL fenomenálny kombajn všetkého možného (žanrového) po čom klasik túži/ túžil. Ten Digi defekt už dnes je potrebný, stačí len zvyknúť a tá šmýkačka má drajv. Už som si myslel, že na takéto pecky už nemá nik gule ( fantáziu) , že tie zamotance/ vymotance už neuvidím. Tento vodopád farieb, hlášok, faciek, vymaľovaných figurín " , kde má aj fľaša vody svoju " životnú " scénu, "začal a skončil " bez konca a začiatku. Proste len sa objavil a bol. A stále je.

Rychlejší (2010)

Slušne sledovateľná a zmotaná krimi s mlčanlivým Rockom, kde mi nechýbalo veľké Nič, neprinieslo taktiež Nič, a nebolo to ani o Ničom , predsalen sa to stalo. Film s podtitulom: Neuraziteľný. Figurky Ok! (mimochodom , ten akože killer bol smiešny) a všetko ostatné fayn, pod taktným prstom šikovného týpka k nude nedošlo, skôr k fajn "západu slnka"