What Is a Woman? (2022)

Úprimne je mi 1, kto alebo čo je Matt, každopádne to vytrel. Bolo to potreba. Univerzum sa rúti do temnej prdele. Vieme, vynára sa to a je toho čoraz viac. Strach ale nemám, ja som muž! Dospelý ľudský samec. :) Jediné z čoho strach mám, že budem musieť dať synka do škôlky alebo školy. No ale nedám, tajomné zlo číha už aj tam. V podobe/ nepodobe.

Otec (2020)

Najlepší Tony Hopkins za posledné hodiny. Trochu hlavotoč, ale zrozumiteľné. Chcem vidieť aj na vrzgajúcich doskách. Aj keby boli prehnilé . Rešpekt ! Ale ešte sa trebárs opýtam Gaspara.

Carter (2022)

Neprispievam, keďže kvôli bole- a krúti-hlavu som rezignoval skoro v polovici. Chcel/nechcel byť Gareth a pod., nevyšlo mu to i keby nechcel byť. Okatejší strih by viac prospel, lebo "tancovačka" vyzerala slušne, no na chcený one-shot nepredviedol nič, len nepresvedčivo- chaotický cirkus. Točivá čalamáda kde mi vadilo tzv. Skoro VŠETKO!

Denní směna (2022)

Na moje prekvapenie síce " počiernena" hard odľahčená prdel, ale (!) s absenciou buzen a iných podkategórií. [Na Netlfix netypické] Inak len sterilná "odkopávaná " s kameramanskými hrátkami a "bez hudby". Zlet rýchly, momentálne ani neviem čo. Vampire žáner ostáva zatiaľ ležať. Uvidíme čo povie Pozvánka.

Sbal prachy a vypadni (1998)

"Jednoduchšia" trénovačka na "väčší" podfuk. Dospejem a hneď inak všetko vidím. Guy si už vtedy dal TM, a i keď sa v poslednom čase vykoľavieva (?) stále mu to patrí. (Len si to pekne drž). Po dlhej hibernácii som začal rozumieť a prihadzujem. ♤♡◇♧

Podfu(c)k (2000)

Po dlhej hibernácii zvyšujem na 100ku . Dorástol som. VyGuyovane, presne to čo robí/lo Guya Guyom. Zarámovať.

Zone Blanche (2017) (seriál)

Riadne načančané zlepence v príjemne (ne)veselom prostredí milovaného lesa. Naprieč 2mi pozdlžníkmi mi nudno nebolo, lebo stále mali čo ukázať a povedať. Figuríny figurovali, bolo ich tam viac ako dosť, no "nestrácali sa," skôr v inom zmysle. Mám rád parohy, taktiež v inom zmysle. Nie , nebolo wendigo, ale.. ani zasa do lesného tanca. O tom v iných krajoch. Stopka nenastala, po 3ke zatiaľ ani chýru, tak to nechám napospas domienkám. Zatiaľ.

Zběsilost (2019)

Naklonený k Ničomu ma prekvapilo , že k Niečomu vlastne došlo. A to že vo Francúzskych hájoch vzniklo nejaké " Toto", nie je novinkou. Pocitmi som bol blízko "kalvárie" , schválne som sa pokúšal neprichádzať na to, čo bude /a nebolo/ .. Rejža ťahal z troch vriec, rozohral, uvoľnil, ale cieľ si nenastavil. Hlad je sviňa. Akéže Noé? Ani len milimeter, lebo chcel , max. obkukal a zasvinil. Záverečné titule chceli byť tiež originálne, a to aj boli (v inom slovazmysle) Rozporuplne chvenie.

Oko za oko (2019)

Decentne naklepaný španielský vtáčik. Veliteľ Tosar mal isto deja vu (nenašepkám viac), akurát sa orgány obmenili. Paco plazivo mieri do cieľa, s tým že : čo ak? A čo ak nie? *na nudu sa nehraje, lebo čakám obhrýzavo / Mýliť sa je ľudské / to je tak, keď v pozadí hrajú Drogáče. Potom sa netvorí (aj) komentár. Zaokrúhlené 4. To za ten pôrod.

V pasti (2016) (seriál)

Nahodil som islandský "outfit" a oba zvršky som nasal naraz. Všetko s pokojom. Nešlo to ako po masle, keďže som bol na severe. Ale rozbaľovanie "darčekov" ostalo pri zemi, každému kúsku som bol verný a naopak. Rozparádené figuríny, napätie, časom prepätie. Milé, no nie milosrdné. Doplnok: 3ka strávená, trocha jednoduchšieho rázu s rýchlym spádom, absence politiky + a všetko vo faynovom rytme. Oteplieva sa pomaly už na každom rohu .