Nováci (1995) (seriál)

Takže ze začátku jsem chtěl dát odpad, ale když jsem viděl nový sitcom Helena tak musím seriál Nováci pochválit aspon za tu koukatelnost což sitcom Helena nemá.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Tak toto je přímo časovaná bomba. Začátek perfektní, začáteční znělka nejhezčí ze všech dílů, Výbuch v Kremlu paráda a lezení po budově nejlépe natočené opět ze všech dílů. Konec trošku pomalejší, ale to už hodonocení nijak neohrozí. Režisér Bird je vynikající at točí animák nebo hraný film. 100% a basta.

Mission: Impossible III (2006)

Guru J. J. Abrams přichází. Co dodat zde je to trochu návrat k jedničce. Je tady opět tým a ne jen Ethan sám. Asi nejlepší je sjíždění po střechách a potom akce na mostě. Bohužel konec mi to tak nějak kazil. Ani nevím proč, ale konec s oživováním je trochu dementní. Pro mě trojka 85%

Mission: Impossible II (2000)

Skoro pro každého nejslabší díl. Někomu vadí, že většinou pracuje Ethan Hunt sám, druhému zase taková ta bondovská atmosféra kde všechno lítá a každý přežije. Pro mě na stejné úrovni jako jednička ikdyž možná trochu zábavnější hlavně v závěru. John Woo je parádní akční režisér a dává Huntovi úplně jiný rozměr. Určitě kvalitní díl a za mě 92%

Mission: Impossible (1996)

První díl se nejvíce podobá seriálu. Potěší začátek v Praze a malá role Marka Vašuta. Potom parádní vloupání do CIA a taky část ve vlaku. Za mě 90%

Helena (2012) (seriál) odpad!

Další výblitek TV Humus. Nějak této stanici dochází dech. Viděl jsem první díl takže hodnotím jen ten. Na další nemám odvahu koukat. Stačil mi pohled na nemožnou Marthu (přemluv bábu) Issovou. Tak nemožně hrající herečka může tak akorát válet popelnice. ODPAD!!!

Bastardi 2 (2011)

Opět jako u jedničky plný počet bodů jen proto, že si film zaslouží tak 70-80%. Určitě se budete ptát proč. Je to proto, protože jiné české kraviny mají daleko víc jen proto, že to točil třeba Svěrák. Nic světoborného Bastardi 2 nejsou to je jasný, ale dá se to vydržet. Jinak Krampol je super jako mafián. Málem jsem se z něho podělal smíchy. Závěrečná autohonička je spíš k smíchu, ale co člověk chce v českém filmu. Kde jste Bastardi 3??

Bastardi (2010)

Možná se někdo bude divit proč jsem dal 5 hvězdiček, ale je to proto, že zdejší hodnocení 45% je na Bastardy málo. Neříkám, že to je na 100%, ale takových 60-70% zasloužil. Jasně film je amatérský to je prostě vidět o tom žádná, herci nehrají jen čtou scénář a ty děti radši pomlčet. V celku film šlape a kolikrát horší české filmy mají lepší hodnocení jen proto, že to režíroval třeba Hřebejk. Tom Magnusek je český Uwe Boll což bych bral jako poklonu, protože i Uwe nemá zase všechny filmy špatný. Takže usedněte a moc nepřemýšlejte Bastardi přichází.