Karmina (1996)

romantický horor... není vtipný a je příliš dlouhý a tedy nudný. Upírka Karmina uprchne z Transylvánie do Montrealu ke své tetě před svým nastávajícím manželem upírem Vladem. V Kanadě se zamiluje do hudebníka(člověka), ale Vlad ji pronásleduje. atd. atd...........Děsivé na tom je, že existuje i pokračování které jsem, díky bohu nebo drakulovi, neviděl.

Náhlý úder (1983)

Slušný film, který není horší než ostatní pokračování Dirty Harryho, tentokrát se námět podobá ženskému Přání smrti. Ještě by mě zajímalo, kde do filmů s Harrym hledali padouchy. Ve všech dílech jsou neuvěřitelný typy, jsou to snad autentický chovanci nějakých ústavů protože někoho takovýho po ulici snad nenechají nikde chodit.

Po čem ženy touží (2000)

Firma Nike natočila slušnou komedii, při které jsem se celkem dobře bavil. To ovšem neznamená že je bez chyb.

Brazil (1985)

Výtvarně zajímává totalitně-byrokratická antiutopie. Film je přeplněn satiristickými vtipy. Problémem je, že některé vtipy buď nefungujou nebo mi nepřipadají srandovní. Ten kdo četl 1984 nebo Překrásný nový svět od Aldouse Huxleyho asi nebude ničím překvapen.

Equilibrium (2002)

Film je hodně nevyrovnaný. Střídá skvělé scény s horšími a konec je trochu překombinovaný. Přesto přináší do žánru antiutopické sci-fi i něco nového a hodnotil bych jako lepší *** nebo horší **** jak chcete.

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

Nevím čím to je, ale líbilo se mi to víc než jednička i když v podvědomí vím , že je to stejně praštěný a že některé vtipy jsou recyklovaný ze Špionátora.. neumím si prostě vysvětlit, že jsem se u toho bavil víc. Asi senilním. ... jo, a H. Grahamová je jako Felicity Šukvelová sladká jako vždycky. :)

Výlet (2002)

Roadmovie s dobrými hereckými výkony. Možná občas trochu až moc překombinovaná. Na co si měli autoři dát větší pozor je zvuk, protože někdy dialogy zanikají v okolním ruchu takže jim není rozumět.

Šogun (1980) (seriál)

Výborný dobrodružný seriál. A i když se v ději dají najít některé nepravděpodobnosti a některé drsné scény jsou spíše na efekt je i po letech zábavný.

Oko (2002)

Srovnávat tenhle film s Ringu je nesmysl, protože se nejedná o horor, ale o parapsychologický thriller typu "vidím mrtvé lidi". Do žánru nepřináší nic převratného ani co se týká scénáře a už vůbec ne co se týká hereckých výkonů. No, ale možná že amíci natočí stejně remake. Kdyby film nešel v kinech asi by si ho všiml málokdo a za dva roky bysme ho mohli vidět na Nově po 23. hodině. Jen by mě zajímalo v kolika letech se můžete v Číně stát doktorem s vlastní praxí. Ve filmu to vypadá, že do 20 se dá stihnout i docentura.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Posun do komediálnější roviny tomuhle filmu dost pomohl. A mr. Spock jako režisér se od minulého dílu dost zlepšil....doporučuji shlédnout i bonusy na special edition 2-dvd. Některé historky z natáčení jsou dobrý.