• Krátkometrážní

Podzemka (1985)

Ako fanúšik metra a vlakov dávam viac, ako by som mal. Na celom filme je zaujímavé iba to prostredie, kde sa to odohráva. Všetko ostatné je iba ničnehovoriaca a ničneriešiaca omáčka. Na maďarských revízorov sa to nechytá. Ale keby ma niekto pozval na prechádzku po zákulisí (parížskeho) metra, dal by som si povedať.

Banditi nebe (1986)

Otrasný scenár, otrasné prevedenie, o nič lepší herci, príšerné triky. Začalo to na 3* a postupne moje hodnotenie klesalo. Keby to malo o 10 minút viac, skončí to v odpade. Alebo bola Veľká vojna naozaj taká fraška?

Nič nekrváca večne (2003)

12 rokov po vzniku tohto filmu nemám absolútne žiadny problém dať mu plný počet! A neveriacky sa pýtam: Kam sa podel Matej Hradský a jeho kamaráti? Je škoda, že v ďalšej filmovej práci nepokračovali. Od prvej minúty som neveriacky otváral oči a potom už aj s otvorenými ústami sledoval, čo že si to ty chlapci dovolili vyrobiť. Veď toto strčí do vrecka všetky projekty nezávislého aj závislého filmu, ktoré kedy boli na Slovensku po roku 1993 urobené. A možno aj pred tým. Je škoda, že tento film je pre slovenskú divácku verejnosť neznámy.

Odstřelovač (2003)

Každú chvíľu som mal pocit, že sledujem nejaký nemecký kriminálny seriál... Ešte aj naše Mesto tieňov a rôzne české seriály sa lepšie pozerajú.

Kolabs (2015) (seriál)

Príšerní herci, nič nové v scenári, staré vtipy, neverím, že sa to v ďalších častiach zlepší - toto dlho nevydrží.

3:10 Vlak do Yumy (1957)

Musím hodnotiť rovnako ako remake. Bohužiaľ logické chyby a nepochopiteľné konanie postáv sú v oboch filmoch a to nedokážem odpustiť. Milovníci vlakov nech si pustia radšej niečo iné železničné a tí čo majú radi westerny majú možnosti ešte lepšie.

Severní hvězda (1943)

Anglické pesničky a anglický nápis na náhrobnom kameni to pokašľali.

Angst, Piss & Drid (2012)

Fajnovosť. Len variť a stolovať by sa mal učiť u Hannibala L.

Soul Boy (2010)

Na neuverenie je najmä to, že v prostredí, ktoré sa podobá na naše cigánske osady, majú všetci čistučké trička a dobre že nie nažehlené košele. A mladá má na sebe dokonca snehobiele kraťasy... Inak pekný filmík, s dobrou gradáciou. Splnenie úloh malo naozaj úroveň, autor príbehu sa pri písaní určite aj zamyslel a to kvitujem.