Nevědomí (2013)

Film rozhodně není špatný, pár nedostatků se v něm najde, co mě zklamalo je hudba, která nemá kam stoupat, když její epiku vypustí již v polovině filmu.. Co se týče efektů a prostředí, scénáře, obsazením a celým nápadem.. Film splňuje 4 hvězdy.. 74%

Muži v černém 3 (2012)

Strašně moc jsem chtěl tento film vidět a přijde mi trošku hrubé, když od někoho slýchávám něco typu : Nejslabší díl série, já si to osobně nemyslím a MIB 3 je stejně dobrý jako předchozí dva díly.. Konec byl takový jaký byl, ten se mi líbil nejméně ale.. To je věc názoru 90% :)

Jakub lhář (1999)

Mě přišel tento film zajímavý v mnoha ohledech. Myslím si, že to i může vystihnout tehdejší dobu, zároveň je to trošku přehnané. Ale ta možnost naděje se mi líbí .. Sympatických 65% :)

Dredd (2012)

Jsem rád, že to splňuje komixovou předlohu. Film Dredd si mě dostal skvělými efekty, nadupanými hláškami, a skvělou muzikou, která je skvěle vyvážená.. 93%

Útok na věžák (2011)

Tento film nedal prakticky do světa filmu nic nového. Film se opírá o slabý příběh se silným rozuzlením to je pravda, ovšem apokalipsa o které ví zhruba 10 lidí a ti zachrání "celý svět " .. Trošku klišé film o partě mladých teenagerů, kteří se stanou hrdiny .. Mizivých 25%

Drive Angry (2011)

Skvělý film. Čekal jsem, že Nicolas už má nabídky pouze na Béčkové filmy. Ale tenhle film byl prostě skvělý. 90%

Kazatel smrti (2007)

Film : Předvídatelný, slabý, žádné lekací scény, Prostě Strašné

Země bez zákona (2012)

Film byl skvělý prostředím, které bylo ukázkové.Trošku předvídatelné okamžiky a .....SPOILER : Podřízlý krk a 4 kulky do břicha a Tom H. se vyléčil .. KONEC SPOILERU............To ubírá na jinak skvělém filmu , obsazení herců do rolí kam se opravdu hodí skvělé. Myslel jsem, že bude mít Garry Oldman větší roli než měl. 55%

Temný rytíř (2008)

Tak tento film nadchl nejspíše ve všem. Trošku více štěstí než rozumu Nolana ,když na co sáhl se mu povedlo. Heath odvedl neuvěřitelnou práci a myslím si, že se vžil do své role snad více než čekal i ten největší optimista. Strašně mile jsem byl překvapen hláškami které tento film provázeli. V srdci zůstane " Why so serious "?.. Nolan se opírá o velmi silné začátky a to se mu vyplácí. I když tento film měl několik zvratů všechny byly naprosto nečekané a my můžeme být jen rádi, že tento film vznikl.. 97%