Věznice (2000)

Mame tu pohled na vezeni jako na vcelku prijemnou dovolenou, kdyz znate ty spravne lidi... Edward Furlong ma docela stesti, ze Willem Dafoe hleda opravdove citove pouto s nekym s hezkou tvarickou... po nekolika Furlongovych propadacich jsem byla opravdu mile prekvapena a jsem rada, ze konecne nekdo poukazal i na to, ze je to fesak, ackoli mu nejvic sedi role pridrzlych spratku vseho druhu :). Oba predvedli skvely vykon a jako bonus tu mame transvestitu Mickeyho Rourka, to je kombinace, jakou si nemuzete nechat ujit.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Naprosto ulitla krimikomedie, ktere vevodi Robert Downey Jr.... ten chlap je proste klasa! A cim je starsi, tim je lepsi... zkratka zaruka vysoce nadprumerneho filmu :).

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Tři dávám hlavně za závěrečnou část z Volterry. Nádherná romantická scéna, kdy Bella zachrání Edwarda a pak úžasný Aro a Jane... to nemá chybu. Taky oceňuju mnohem lepší efekty než v prvním díle, rychlý pohyb upírů už byl alespoň trochu uvěřitelný. Každopádně prostředek filmu se vleče a scény navazují dost násilně. Robert, jeho perfektně nalíčená tvář a herecký um, tam prostě chybí. Taylor se nechytá ani díky své nabušené postavě, která dle mého názoru nebyla vůbec nutná a rozhodně mu neprospěla. Kirsten nemá šanci to sama uhrát, ačkoli je to jinak výborná herečka.

Svatba upírů (1993)

Vynikajici Narozny, jako ostatne ve vsech svych filmech. Pobavil i Vizner a Preiss.

Terminator Salvation (2009)

Jsem zklamana :(. Dve hodiny strileni opravdu neni podivana, kterou bych musela videt dvakrat! Zaslouzil by si alespon nejaky dej, tohle je jen promrhany potencial :(.

Sexmise (1983)

Tenhle film se musi videt v originale, polsky nehovorici ho opravdove nedoceni. "Kobieta mnie bije" nebo "to nas o mało niewykastrowali, a Ty se będziesz cycki cyganie przyprawiał?" a "ku*wa mać" jsou nezapomenutelne hlasky :D. A Jerzy Stuhr nema chybu!

Pařba ve Vegas (2009)

Neurazi, ale ani nenadchne... uzasne herecke vykony, ale celkove tak vysoke hodnoceni nechapu.

Star Trek (2009)

Byla to prijemna podivana, ale asi by mi k lepsimu pochopeni neuskodilo videt par dilu serialu :). Eric Bana v roli Nera me dostal, vubec jsem ho nepoznala (ale aspon jsem poznala Winonu Ryder ;))! Zachary Quinto a Anton Yelchin byli skveli.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Ten osklivy vechytek se smesne trhavymi pohyby si me ziskal za par minut, ackoli se mezi skalni fanousky M. J. nepocitam... bylo uzasne sledovat profesionala pri praci, vsechno musel mit perfektni, bral to vazne a zpival srdcem! Takovy koncert by byl nezapomenutelny zazitek...