Trol (2022)

Prvních 20 minut dobrý, potom se z toho stala Godzilla z devadesátek - klišé, klišé a zase klišé.

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

To je ale breku - není to Resident Evil, hrajou tam lesby, je to nuda, není to pořádná zombie akce, špatná technická stránka, hrozné herecké výkony...fuck it. Já si to užil, převážně tu depresivní beznaději, která byla cítit v každém dílu. Hlavní herecké duo je úplně ok, Bert Wesker válí a celkově mi to přišlo dost dobré (akční scéna v bunkru byla skvělá). Těším se na další sérii.

Top Gun: Maverick (2022)

Jeden z těch filmů, který prostě musí člověk vidět v kině, nejlépe v sále s pořádným ozvučením. Dějově je to slabší a lehce klišoidní, ale vynikající kamera, zvuk a geniálně natočené akční scény tyto nedostatky jednoduše předčí a posunují prožitek z filmu na vyšší úroveň.

Kate (2021) odpad!

Klišé nad klišé s podprůměrnou herečkou v hlavní roli. Jedním slovem sračka.

Zloba: Královna všeho zlého (2019) odpad!

U všech rohatých! (Kdo nepochopil, Angelina tady hraje rohatou... muhehe) Disney vytvořil multi-kulti pohádku, která je rasistická až na půdu. Jak jinak by mohl být král, královna a jejich princ bílí, zatímco na černochy a asiaty se dostalo pouze v rolích okřídlených hipíků žijících nedůstojně ve vyloučených lokalitách? Hnus velebnosti. Hodina mi stačila, déle to nešlo vydržet.

10 pravidel jak sbalit holku (2014) odpad!

Politicky nekorektní Hitch po Česku aka Donutil jako starý a zkušený rádce pubertálních lúzrů. Zní to dobře? Ne, že? Trapné a nevtipné. Odpad!

Kurýr (2002)

Co to má Ric Young s xichtem? Čínský Michael Jackson existuje! Akční scény fajn, jinak plné klišé.

Coffee & Kareem (2020)

Děsí mě, v jaké době žijeme. Jestli je tento film odrazem americké společnosti, Bůh nám pomáhej.

Gentlemani (2019)

Tak tohle je Guy Ritchie, kterého jsem neviděl od dob Podfucku. Až příště půjdu do Lidlu pro maso, pravděpodobně si vzpomenu na Matthewa. Bravo! Farrell a jeho crew byla skvělá.