Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Krátkometrážní
  • Drama
  • Komedie
  • Horor
  • Akční

Poslední recenze (221)

plakát

Templář (2011) 

Ještě větší středověká brutální řežba než v Braveheart - Přesto Gibsonův film bude u mě navždy na prvním místě - Ale tenhle je taky fakt luxusní se skvělýma hercema :) Hlavně Paul Giamatti jako Král John je totální psychouš :D Skvělý herecký výkon. Jak už jsem zmínil filmek Braveheart - Tak tady hraje Brian Cox - Jako William d'Aubigny - Brutální scéna jak mu usekaj končetiny - Ve Statečném srdci hrál strýce malého Williama Wallace. Poprvé viděno 07.07.2021 - Skvělá řezničina z 13. století.

plakát

Barbar Conan (1982) 

Můj otec to kdysi viděl v kině. Já tohle poprvé viděl někdy už jako malej parchant, pak jsem to ještě viděl několikrát. V červnu jsem si film pořídil na Blu-ray a na začátku července jsem to zkouknul fakt po dlouhý době - Lepší kvalita a ještě na velký televizi - No a musím říct že se mi to zalíbilo ještě mnohem víc než když jsem to viděl předtím posledně - Hodnocení jsem změnil na pět hvězd. Arnold Schwarzenegger se na tuhle roli fakt hodně hodil, dobře se naučil taky s mečem. Sandahl Bergman jako bojovnice Valeria je sexy krásná princezna - Měla dobrý tělo a krásný nohy :) V týhle roli jí to fakt náramně slušelo, hned bych jí pomiloval jako Conan :D Stejně tak měla pěkný nohy Cassandra Gava v roli čarodějnice. Sakra to byla dobrá kundička :D Arnold musel bejt furt nadrženej :D Gerry Lopez jako zlodějíček Subotai taky dobrej. James Earl Jones jako čaroděj Thulsa je fakt nechutnej a nesympatickej. Zmrd co se umí i proměňovat v hada :D Roli zahrál taky dobře. Samozřejmě kostýmy, lokace, kulisy se mi moc líbily a atmosféra úžasná. Skvělý souboje, hodně krve do filmu taky dali. Triky fakt dobrý, hlavně se mi moc líbilo jak udělali toho gigantickýho hada jak Conan rozseká. Moc pěkná práce. Skvělá hned úvodní bojová scéna a do toho ještě ta výborná hudba, žeru tu hudbu od skladatele Basila Poledourise. Nejradši mám skladby Anvil of Crom - Riddle of Steel / Riders of Doom a Theology / Civilization - Nádhera! :) Další úžasná scéna byla vaření lidských mrtvých těl v jeskyni, to mělo skvělou atmošku. Scéna jak z pekla jak z nějakýho hororu, bylo to pěkně bizarní :D A další scéna kde jsou orgie, to mi připomínalo scénu jak ze Starověkého Říma - Podobný jak ve filmu Caligula. Skvělá režie, kamera i atmosféra. Triky se mi taky moc líbily :) Pěkně udělaná scéna s duchy. Jeden z nejlepších filmů Arnolda. Klasika osmdesátých let. Dvojka už byla nuda ale pořád rozhodně lepší než ta mrdka z roku 2011. To je jasný.

plakát

Zrůda (2003) 

Poprvé jsem si to stáhnul v lednu 2012 a hned film zkouknul a zalíbilo se mi to strašně moc. Ani jsem tenkrát nevěděl kdo je vůbec Aileen Wuornos - To je jasný. No proměna herečky Charlize Theron je něco úžasnýho a to jak to zahrála, za to si toho Oscara fakt zasloužila :) Christina Ricci jako její lesbická přítelkyně Selby podala taky slušnej výkon. O Aileen Wuornosové jsem viděl už několik dokumentů a musím říct že se jí vůbec nedivím to co udělala a to ještě já jako odpůrce feministek, tak mě bylo Aileen fakt líto. Potřebovala lásku ale fakt normální lásku, protože ta její pravá lesbická přítelkyně Tyria Moore (Selby) - To bylo něco fakt odpornýho! Humus! :D O to bych si ani kolo neopřel. Fůj! To byla ještě větší zrůda než samotná Aileen :D Ještě že do filmu nedali tak hnusnou herečku. Ale Aileen s ní byla spokojená, někoho holt potřebovala v tom životě zkurvenym. Jinak musím říct že skutečná Aileen vůbec nebyla hnusná holka a zamlada byla pěkná. Tenhle film má fakt skvělou atmosféru - Někdy to je fakt depresivní psycho - Ta holka je magor, to je jasný :D Charlize Theron kdy na konci filmu brečí, to jsem prožíval s ní - Do role fakt dala všechno. Celej její výkon byl skvělej! :) Aileen Wuornos zavraždila celkem sedm mužů a popravena byla 09.10.2002 smrtící injekcí ve státní věznici na Floridě. Bylo jí 46 let. Taky díky tomuhle filmu jsem si hodně oblíbil skladbu Don't Stop Believin' od kalifornské rockové kapely Journey - Skvělej song. Zajímalo by mě co by si Aileen myslela o GG Allinovi :D Kdyby jí navštívil jako vraha Gacyho, bylo by to zajímavé :D

Poslední hodnocení (7 641)

Ďáblův dar (1984)

01.12.2022

Pouze vnitrožilně (1997)

01.12.2022

Volání divočiny (2020)

30.11.2022

Volání divočiny (1972)

30.11.2022

Ježek Sonic 2 (2022)

29.11.2022

Po čem muži touží 2 (2022)

29.11.2022

Být chudý v nejbohatší zemi světa (2019) (TV film)

28.11.2022

Pí a jeho život (2012)

27.11.2022

Souboj o poklad Yankee Zephyru (1981)

27.11.2022

Reklama