Pterodaktyl (2005) odpad!

Niektoré filmy sú skrátka nuda, ale toto bola OHAVNOSŤ! Už len odtieň tej kamery a prvých par sekúnd mi jasne svedčili o kvalite filmu.. neviem čím to bolo, ale asi tým šokom z toho čo som videl pretože som ostal ako paralyzovaný a nevládal som to vypnúť. To čudo čo tam lietalo vyzeralo ako nejaký chromý pelikán.. a ja hlupák som naivne uveril titulnému textu na obale dvd.. V porovnaní s Pterodaktylom je Jurský Park prechádzka ružovým sadom.

Kletba zlatého květu (2006)

Film sa mal volať kliatba zvädnutého kvetu, pretože taká nuda sa nevidí často. Takéto filmy sú úplná zbytočnosť a za každú cenu produkovať film s lietajúcimi Číňanmi je číre zúfalstvo. Pokiaľ nemajú dobrý scenár nech sa do toho ani nepúšťajú, lebo potom sú tie filmy tragické.. ako napríklad tento.

Pidihajzlík (2006)

Nemám čo dodať.. jednoducho SENZÁCIA.. už dlho som sa tak dobre nepobavil ikeď ten koniec bol trosku prehnaný. Avšak páčil sa mi ten nápad a dej, celkovo to bolo také iné od všetkých komédii. Ponechalo si to tu pravú a nefalšovanú komediálnosť, ale zároveň tento film nič nekopíroval. Bolo to fakt originálne.

Malý Herkules (2009) odpad!

Ani neviem ako mám začať je toho toľko. Rozhodol som sa že si to pozriem pretože fakt že tam hra Hulk Hogan Gréckeho pána bohov bol pre mňa mocný argument. Zavolal som kamarátov pripravil jedlo a pitie ako na najväčší trhák a na to všetko som si to pustil na nových reprákoch.. nech to ma šmrnc. A teraz k filmu PO ZASIAHNUTÍ VYPLÁCHNITE OČI ČISTOU VODOU... aneb pohľad na Hulka Hogana v záchode vo mne zanechal silný dojem do konca života. Tie únavné rozhovory boli zaujímavejšie ako "akčné" scény. Pohyby hercov počas bitiek a vizuálne efekty.. nad tým sa mi rozum pozastavuje že či to vôbec mysleli vážne. A zvlášť teraz mi je ešte viac do smiechu keď si všímam tie rozdiely medzi Zeusom s tohto filmu a Zeusom zo Súboja Titanov čo sa teraz natáča.. zo Zeusa čo hra Liam Neeson mi už len čo som videl z traileru padajú sánky zatiaľ čo Hulk Hogan tam iba praktizoval svoje wrestlerské úchylky. Ešte keď som išiel večer na záchod tak som sa bal či na mňa nevyskočí Hulk Hogan s olivovým vencom na hlave a nespláchne ma. Tento film ma dostal do úplne inej dimenzie.. pretože som si myslel, že už som videl všetko a oni prídu s niečím takýmto čo totálne valcuje ľudské hranice chápania. Po technickej stránke je toto najhorší film aký som kedy videl. Na zaver už len stačí dodať, nech nás režisér uchráni od natáčania Little Hercules in 3-D 2: Späť v akcii.

Malý unavený Joe (1972)

Títo chlapci ma hádam nikdy neprestanú baviť. Ostrieľaná dvojica ktorá navždy ostane klasikou. Čokoľvek čo títo dvaja natočili sa mi páčilo. Bezo hladu na to či western alebo z iného prostredia. Niekedy mam pocit že keby nestarli a stále by točili filmy tak by to bolo prinajhoršom kukatelné. Najviac ma vždy dostanú zvuky tej zeleniny čo tam z poza kamery trieskajú pri tom ako sa bijú.

Herkules v New Yorku (1970)

Predpokladám že polka ľudí čo tu dalo 1* tak aj ta je len za Arnolda lebo inak je to po umeleckej stránke úplná stoka. Aj keď som síce Arnieho fanúšik myslím si, že keby tento film neuzrel svetlo sveta vôbec by sa nič zlého nestalo.

Gran Torino (2008)

Tento film jasne poukazuje na to že aj v jednoduchosti je krása. Za cely film nemuselo nič vybuchnúť ani nikomu neodtrhlo hlavu alebo iné končatiny, žiadne počítačové efekty a napriek tomu je to skvelý film. Prvé tri minutý sa to tvárilo tak nevinne, ale potom sa to rozbehlo a nedokázal som sa ani pohnúť od počítača. Cely čas som sedel prikovaný na stoličke a len čakal čo sa stane. Nečakané zvraty, perfektná zápletka.. a krásna hudba na záver.

Ohnivý had (2007) (TV film) odpad!

Ľudia nenechajte sa zmiasť akčne ladeným obalom na dvd!

Princ Egyptský (1998)

Klobúk dole pred animátormi. Niektoré rozprávky čo sa aj teraz točia môžu len ticho závidieť nádherné efekty ktoré boli použite tu. A tá muzika.. kedykoľvek si toto dielo pustím som nim uchvátený pretože tak nádhernú symbiozu hudby, grafiky a príbehu som nevidel v žiadnej inej rozprávke.

10 000 př. n. l. (2008)

Od Warner Bros som čakal viac. Dej na úrovni nízko rozpočtového filmu nezachránia ani vysoko kvalitné efekty. Klasický dobrodružný film ktorý síce nezdvihne diváka zo stoličky, ale na piatkový večer ak nejde v TV Terminator 2 prečo nie? Možno že ma len navnadil trailer ktorý vyzeral naozaj lepšie ako film samotý.