pepino

student

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 20.11.2013  20:50
    Fallout: Nuka Break (TV seriál) (2011)

Pro mě, jako člověka zasaženého hrou Fallout 3, velká pecka. Na amaterské poměry opravdu kvalitka. Kdo někdy přičichnul k poetice třetího Falloutu, tak si to užije.

• 15.11.2013  10:36

Famózní!!!

• 1.5.2013  18:24
    Šmejdi (2013)

5 hvězd je za obsah, hodnocení formy už by šlo níže.

• 26.11.2012  12:07
    2012 (2009)

Nejdřív hrdinové ujíždějí propadající se zemi v limuzíně a to takovým způsobem, že jsem nevěděl jestli se smát nebo to vypnout. Především když padal most- ten padal, jakoby čekal na to až oni projedou aby to bylo ještě co nejtěsnější. Rozhodnutí přišlo záhy, když po jednom z protagonistů chtěli, aby pilotoval malé letadlo, jehož pilot zrovna padl za vlast. Hrdina odpověděl, že "já jsem měl ale zatím jen pár lekcí". O několik minut později však už pilotoval velký dopravní Boeing. V tu chvíli jsem film vypínal. Tohle fakt nemám zapotřebí.

• 14.11.2012  22:14

Lituju lidí, kteří si myslí, že o tomhle jsou bojová umění. Film plnej umělých rádoby inspirativních keců, honění ega a přemíry seběvědomí. Ale nejvíce mě na celém filmu srala postava Ryana. Co to jako bylo? Podivná parodie na Brada Pitta v Klubu rváčů? Spíš pokus hrát si na Brada Pitta z Klubu rváčů. Nutno říct, že zůstalo u hodně trapného pokusu.

• 26.9.2012  22:21
    Zločin (TV seriál) (2011)

Srovnání s Twin Peaks je úplný nonsens. Nicméně seriál super.

• 19.9.2012  23:00
    Šišanje (2010)

Klidně bych šel i na 4 hvězdy nebýt absurdního, naivního a místy dost křečovitého vývoje hlavní postavy.

• 29.8.2012  19:58
    The Black Donnellys (TV seriál) (2007)

Vynikajicí seriál, jehož jediným nedostatkem je, že nemá pokračování.

• 27.8.2012  14:16

Potěšila jen galerie monster.

• 9.8.2012  10:28

Po druhém shlédnutí na plátně dávám plný počet. Nejde ani jinak. Pro letošní rok jasná Topka, která si z(mimochodem skvělých) Avengers udělala pohádku na dobrou noc.

• 3.5.2012  22:58

Jako jo, jen nechápu, proč duch mlátí své oběti pěstmi jak hospodskej rváč...

• 21.3.2012  22:38

..jen ta délka...

• 20.3.2012  22:22

Na takové věci je těžké aplikovat nějaké hvězdičkové hodnocení. Proto se jej protentokrát zdržím. Každopádně mě videa z Ruska ( včetně tohoto) stále přesvědčují o tom, že to je země neomezených možností v tom nejhorším slova smyslu.

• 8.3.2012  00:37
    Život bez končetin (TV film) (2009)

Hodnocení 5 hvězdiček nepatří ani tak formě a stylu dokumentu, ale protagonistovi. Klobouk dolů!!!

• 6.3.2012  18:17
    Symetrie (2003)

V podstatě kafkovsky laděný (bez vysvětlení) uvod se postupně mění (včetně hlavního hrdiny) na drsné (ale ne akční nebo krvavé) drama o ztrátě dobra a o tom, že zlo tam někde číhá i v tom nejsympatičtějším člověkovi. Stačí jen okolnosti a dere se na povrch.

• 13.2.2012  17:35
    Mrtvá zóna (1983)

Chápu proces zkracování při adaptaci literárního díla. Ale Cronenberg nejen zkracoval, ale i dost upravoval a předělával. Nejen že tím zprznil vynikajicí knihu, ale zparodoval i sám sebe. Cronenbergovy filmy mám velice rád, ale tady mě opravdu zklamal. Doporučuji přečíst knihu a vyhnout se tomuhle filmu.

• 8.2.2012  23:29
    Vřískot 4 (2011)

Myslím, že ten postmoderní meta-háv čtyřkovému vřiskotu docela prospěl. Minimálně o úroveň převyšuje ostatní soudobé velice modní a trendové "oživovací" (myšleno oživování starých legend) a remakové horory.

• 18.1.2012  22:53
    Brotherhood (2010)

Pěkně zkurvená noc!!

• 14.12.2011  23:50

V podstatě se podepisuju pod komentáč Malarkeyho. Jen přihazuji jednu hvězdu navíc.

• 14.12.2011  16:47
    Muž odnikud (2010)

Kdyby nebylo toho konce, dal bych tutově 4 hvězdy, nicméně naštvalo mě to. Stále se nemohu rozhodnout mezi 3 a 4. Dávám tedy 3,5. Jelikož tu tato volba není, tak musím zaokrouhlit na 4. Ale plnohodnotny 4 to nejsou.

• 5.12.2011  23:05

Dobry, super, jen mi tam chyběla ta "greengrassovská" vyhrocená a velice napjatá několikaminutovka, kdy člověk jen sedí a nemůže popadnout dech. (.. jak v Letu 93 tak v Neděli).

• 28.11.2011  20:29
    Drive (2011)

Film, který má v sobě kousek poetiky od několika mých oblíbených tvůrců Lynche, Kaurismakiho, Jarmusche, Antonioniho, Wenderse..... a dalších.

• 12.10.2011  10:30

Mám rád když někdo vezme klasické schéma a zpracuje ho jinak, tak trochu vzhůru nohama. A ještě raději mám, když se to zadaří a nevznikne z toho paskvil. Tenhle film se tvůrcům celkem povedl, jen mi přišel trošku nevyváženej. Ale jinak doporučuju shlédnout (a to včetně závěrečných titulků :) ).

• 5.10.2011  23:37

Prvni cast celkem v pohode. Atmosfera blazince uzasna. Jenze postupne to jde pekne do sracek. Omlouvam se za nevybiravy vyrazy, ale tady si je neodpustim. Celej film se totiz zmenil v absurdni komedii, a to pocinaje okamzikem kdy se (zacina trosku spoilerovani) objevi chodba tam, kde by nemela byt, pokracuje to pres debilni a trapny hratky s casem, a co me nejvic nasralo a vytocilo, tak okamzik kdy se poradne objevil prvni duch. Na tenhle okamzik jsem cekal neco pres hodinu, a konecne jsem citil, ze aspon nejaka spokojenost bude. Jenze pak ten duch udelal tu vec s tlamou, kdy se podiva do kamery a trikem se mu rozsiri a zvetsi cela drzka a tak debilne zarve. Proste ten stupidni kycovitej efekt, kteryho je plnej youtube. V tuto chvili si to u me Vicious brothers nebo jak si rikaji hodne ale hodne podelali. A ti blbecci po lobotomii-skoda mluvit. To uz do prdele neumi nekdo natocit strasidelnyho ducha? Proc by mel kristepane duch delat takovy dementni usklebky a rvat jak idiot? To nikdo nemuze udelat poradnej ducharskej horor? Predsstavuju si pruhlednou siluetu, postavu, jak se vznasi 20 cm nad zemi, projde zdi a zmizi. To by teprv bylo sakra strasidelny. Chce to proste jinou strategii, atmosferu, plizivej des,ale nemusi to byt jen hruza z nevideneho, klidne at je to i videt. Ale ne trapnej vzor nic-lekacka-nic-lekacka-nic-lekacka. Jako taky jsem se nekolikrat lekl, to nepopiram, ale uz to cloveka ani tak nevydesi. Proste se lekne a pak zas nic, pak se zas na vterinu lekne a zas nic. Chce to atmosferu, ktera bude trvat a bude gradovat, a houstnout a ne postavit film jen na lekackach a mezi ne vlozit nejakou vatu. A taky mi nejde na rozum dalsi jev-proc se duch objevi vzdycky kdyz to cekam. Proc se vzdycky objevi v tech nejvypjatejsich okamzicich? To je tak pruhledny, tak predvidavy. Byla tam jedna scena kdy chlap mluvil do kamery a pozadi byla osvetlena chodba do dalky, a ja jsem presne vedel ze tam prebehne nejaka postava. A opravdu se tak stalo. Kdyby se ti duchove objevovali v nejneocekavanejsich okamzicich (treba ve fazich klidu, kdy hrdinove jen nekde sedi a premitaji co budou delat dal) tak by to byl opravdu strasidelnej horor. Jenze v dnesnich hororech se hraje jen na lekaci sceny. Proste nejaka vec se tam objevi tak najednou,proste BAF, skoro jakoby dostala pokyn od rezisera, ze ted je jeji cas, a nekdy se to doplni jeste tim hloupym zarvanim, u kteryho mi mimochodem prijde, ze je to jeden vzorovej zvuk, kterej se pridava ke vsem vecem, at uz je to duch muze, duch zeny, duch ditete ci demon... Tyhle veci mi hrozne vadi. Ale to neni je tento film. To jsou skoro vsechny ducharsky filmy poslednich par let (cest vyjimkam-insidious). To je proste jak podle sablony. Nevim jak to chapou ostatni fanousci hororu, ale ja si proste ducha predstavuju jinak a tyhle vrestici dlouhovlasy nesmysly s protahovaci tlamou me uz prestavaj bavit. P.S. jeste jednou pardon za vyrazy, za absenci interpunkce, carek, chyby a podobne-pisu to ve vzteku.. Davam jednu hvezdicku za interiery blazince... To prostredi sice pusobi taky uz trochu neoriginalne nicmene ma obrovskej potencial a slo by z toho vytriskat sakra desivou podivanou.

• 20.9.2011  11:23

Vypadá to, že jeden z filmů v mé osobní TOP 10 bude muset udělat místo tomuto veledílu.

• 15.9.2011  20:08
    Past (2007)

Síla...a ten konec !!

• 7.9.2011  23:29

No ze začátku paráda, postupně se to stupňovalo. Vypadalo to, že se z Clydea vyklube nějaký mix Johna Doea a Jokera z Temného rytíře. Ty jeho řeči o tom, jak to bude "biblické" (v tu chvíli mi proběhla husí kůže na těle, protože jsem si vzpomněl právě na řádění Jokera) slibovali, že bude následovat něco velkolepého......Odvílejo se to pak až do konce docela jiným způsobem než bych čekal (a než jsem doufal). Škoda. Konec mi přišel opravdu trochu odfláklej. Ale jinak jako celek, výborný film, který se sleduje jedním dechem.

• 4.9.2011  23:46
    Pod kůží (2008)

Stačí pouze jedno slovo: SHIT!

• 2.9.2011  18:46

Skvělý film, plný buňuelovských "wtf" momentů.

• 27.8.2011  22:11
    Cvičíme s Míšou (TV pořad) (2007)

Nechápu, kde se bere tak strašný hodnocení. Pro děti je to krásny. Nevidím na tom naprosto nic špatného. Chápu třeba rozporuplny Telletubies-ti jsou fakt prazvláštní. Na tomhle ale nevidím důvod udělení ODPAD. Moje maly sestřičky se na tom v podstatě naučily mluvit a tancovat.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19