• Krátkometrážní

Tootsie (1982)

Dustina Hoffmana mám veľmi rád, je to vynikajúci herec, ktorý dokáže skutočne bravúrne zahrať úplne všetko. V tomto filme si zahral neúspešného herca, ktorý sa pokúsi preraziť v prevleku za ženu!!! Dostaví sa očakávaný úspech a my si užijeme do sýtosti zábavy a výborných gagov.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Chuck Norris nechodí do kostola, Chuck Norris si verí. Chuck Norris si raz v KFC objednal Big Mac..........a dostal ho. Deti sa pozerajú či nemajú pod posteľou bubáka, bubák sa pozerá či nemá pod posteľou Chucka Norrisa. Chuck Norris napočítal do nekonečna.............dvakrát, ale podľa najnovších odhadov napočítal ešte ďalej. Chuck Norris je jediný človek, ktorý vie deliť nulou. Chuck Norris sa raz holil a porezal žiletku. Chuck Norris vie robiť kotrmelce hore schodami. Chuck Norris je schopný fotosyntézy. Chuck Norris vypije vodu z kohútika na ex. Chuck Norris rozplače cibulu.

Třicet návratů (1999) (seriál)

Pôsobivý a mrazivý cyklus dokumentov o tom, ako to v skutočnosti bolo s jednotlivými prípadmi Honzy Zemana. Dokumenty vznikali v dobách keď ešte žilo mnoho pamätníkov celej série tragédií a nevyriešených prípadov. Dokument má veľmi hustú, až strašidelnú atmosféru.

Kupředu levá, kupředu pravá (2006)

Zaujímavý dokument o mladých politicky aktívných somároch. Občas je tu ale človeku fakt zle. Mladí komunisti tu počas demonštrácie vykrikujú: "Lenin, Stalin, CHeguevara" a mladí konzervativci majú ako zvonenie na mobiloch tuneldedka Klausa. Snad najviac ma tu z mladých konzervativcov vytáčal šušľavý kripel čo sa pripravuje na svoju politickú kariéru tým že chodí do solárka a sníva o kariére ministra školstva. Keby mal niekedy v budúcnosti zastávať tento post, tak bude asi Komenský rotovať v hrobe. A druhý exemplár tu núti svoju matku aby agitovala na verejnosti pre ODS. Ten blb má snad aj fotku Klausa nad posteľou a masturbuje nad ňou. Z niektorých tých trapkov je tu človeku fakt na zvracanie. Ďalej tu mladý bolševik v Brne až priam fanaticky poukazuje na pomník sovietskeho letca a počas demonštrácie tu všetci spievajú internacionálu. Zlatým klincom programu je oslava víťazstva ODS vo volbách v júni 2006 kedy si tu mladí konzervativci priťukávajú šampanským a hraje im pri tom "We are the champions" od Queen (chudák Freddie). Myslím že fakt že tu režisérka nikomu nenadržávala je spôsobený tým, že tu ani nie je komu fandiť. Jedno je isté: či už mladí komunisti alebo mladí konzervativci - oba tábory sú plné vymletých hláv, z ktorých je normálnemu človeku zle.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Seriál pre milovníkov toho najhumornejšieho humoru. Títo páni sú skutoční priekopníci pojmu "suchý britský humor".

Pán much (1990)

Dráma podľa románu Williama Goldinga nám predstavuje skupinku detí na opustenom ostrove, ktoré sa začínajú pod tlakom okolností meniť z disciplinovaných jedincov na divochov. Detskí herci hrajú presvedčivo a posolstvo zobrazujúce rozdiel medzi civilizáciou a divošstvom je viac než pôsobivé.

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

Max Rockatansky sa vracia, výsledok je však už o dosť slabší. Na filme je vidno, že sa ho ujali panáčci z Hollywoodu, ktorí ho previedli do komerčnejšej podoby a atmosféra predchádzajúcich dvoch dielov mierne upadla. Záverečná honička má však veľmi silné grády a rovnako tak Tina Turner je vo svojej roli nezabudnuteľná.