Eorin shinbu (2004)

Roztomilé, vtipné, originálne... vyčítam tomu pár nudných momentov a gýčový záver, no inak som sa veľmi dobre bavil ;)

Vzpomínky na lásku (2004)

Sympatické obsadenie, skvelá hudba, no hlavne neskutočne silný príbeh, pod ktorého náporom som nevydržal nech už som sa snažil akokoľvek. Najväčší nával emócií akému som kedy pri pozeraní filmu čelil ;)

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Po zhliadnutí skvelého traileru som od tohto filmu čakal ďaleko viac. Hlavne viac akcie a menej dialógov.

Úkryt (2011)

Myslel som, že to bude hlavne thriller a že dôraz bude kladený na tie "desivé" sny a preludy, ktorých som tam čakal ďaleko viac. Bol som sklamaný, keď vysvitlo, že ide o rodinnú drámu postavenú na mŕtvych statických záberoch a neskutočne nudných dialógoch. Vadil mi pomaly sa vyvíjajúci dej. Film ako celok mi pripadá nezaujímavý, nudný.

Rumový deník (2011)

Pekné prostredie, výborná hudba a skvelá Amber Heard. No film je absolútne nefunkčný ako komédia, priveľa dlhých a nezaujímavých dialógov, dej sa vyvíja pomaly. Osobne som čakal niečo zábavnejšie, "šialenejšie", niečo viac na štýl Hangover. Pre mňa trochu sklamanie.

Underworld: Probuzení (2012)

Pekné grafické spracovanie, tradične neúnavná Beckinsale... no úbohý a ničím neprekvapujúci scenár. Miestami mi to až príliš okato pripomínalo Resident Evil: Afterlife. Pre mňa sklamanie.

Vpich (2011)

Výborný príbeh, skvelé obsadenie, no bezduchý scenár, monotónne prostredie a atmosféra zabitá zdĺhavými dialógmi.

Dluh (2010)

Napínavé a celkom dobre vymyslené, no trochu mi vadilo koľko pozornosti tvorcovia venovali romániku medzi Rachel a Davidom. Radšej mohli viac domyslieť koniec filmu.

Tajemství starého hotelu (2011)

Žiadny dej, stupídne dialógy, veľmi amatérske a ešte k tomu afektované hranie hercov. Dávam jednu hviezdu za celkom dobrú kameru a pár zaujímavých scén s tým starším pánom.

Mládí bez naděje (2010)

Scenár plný nezmyslov, neprirodzené správanie postáv, nereálne prostredie... Dej sa točí okolo malej skupinky postáv, o ktorých takmer nič nevieme... Tvorcovia sa nám snažia o nich niečo povedať prostredníctvom hlúpych a nesúvisiacich flashback-ov, ktoré sú náhodne poukladané do filmu... Toto jednoducho nemohlo fungovať. Neviem čo bolo cieľom tohto filmu, no nepostrehol som žiadnu hlbšiu myšlienku ani morálne ponaučenie.