Ninja Assassin (2009)

Jednoduchý a přímočarý schéma z devadesátek v moderním kabátku (či spíše šinobifuku). Ano,příběh tady hraje třetí housle, prim řezničina,kusarigama a litry umělý krve a tak to v tomhle žánru má být (úvodní masakr a epizoda v prádelně nemají chybu) .Ninja záporáci jsou stylizováni do podoby predátorů,jen neloví jednotku žoldáků v kolumbijský džungli,ale korejskou popovou star. Při první projekci jsem se trochu usmíval,ale při druhý jsem se slušně bavil. 3,5 šurikenu.

Šerifové z Texasu (2010) (seriál)

Potenciál by tam byl, tým má celkem zajímavý herecký složení (především Cole Hauser), ale ty případy jsou nezáživný a nezajímavý, od u.s.marshalls bych čekal víc než honění zaláskovaných puberťáků s glockem či nevyrovnaných lesbiček s negativním vztahem k mužům , nic co by diváka přimělo sledovat dál.

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Fuck you zbohatlický usmrkanci z Beverly Hills 90210, jsou tady obyčejní středoškoláci od klokanů z Heartbreak High! Tenhle seriál mě částečně formoval v období mýho rannýho dospívání, třídní rebelové a in-line skateři Bolton a později Drazic v další sérii ovlivnili styl mýho oblíkání a projevu, svýho času jsem si nenechal ujít jedinej díl. Hezký léta.

Terminator Salvation (2009)

První postapokalyptická polovina s parádně vykreslenou válečnou krajinou,hutnou atmosférou a solidní akcí je za 4*, závěr hodnocení sráží.

Banda na výletě (1995)

Nenáročná, devádesátkově přiblblá týnejdž komedie. U dnešního diváka tenhle humor už moc nezaboduje,ale tenkrát to byla celkem hlína. Vtipná je z dnešního pohledu přítomnost Jeremyho Rennera coby americkýho Vikiho Cabadaje z ústřední dvojice studentíků.

Ďáblova bažina (2008)

Nezáživná poudačka o jóžinovi z kanadských bážin (vzhledově připomíná Swamp Thinga trpícího anorexií). Hvězdičku dávám za to, že mě to opět úspěšně uspalo.

Sejměte Cartera (2000)

Stallonemu role bouchače Cartera sedne jako sako, který nosí, ale slabej scénář to neutáhne. Na film se dívat dá, má to jakousi atmosféru, ale potenciál tohohle remaku je podle mýho dost nevyužitej (představoval bych si to jako Odplatu s Melem Gibsonem,akčnější, drsnější...víc testosteronu). Někde mezi 2-3*.

Veřejní nepřátelé (2009)

Od režiséra a hereckýho ansáblu jsem čekal mnohem víc, herecký projevy jsou odměřený, stopáž neúměrná, film se táhne a místy dost nudí a digitální kamera je mimo a absolutně se nehodí ke gangsterce z 30.let (občas jsem měl dojem, že sleduju spíš životopisnej dokument z produkce BBC než filmovej blockbuster s hvězdným obsazením). Slabý 3*.

Wendy a Lucy (2008)

Komorní nezávislý filmek o nezávislé baťůžkářce Wendy hledající svou fenku, křížence labradora a ohaře (nebo tak nějak), Lucy. Trochu mě zklamal závěr, který je možná pochopitelný, ale s ohledem na události jemu předcházející zbytečný a vyznívá,a little bit, do prázdna.

Smrtící Kung Fu 2 (2008) (TV film)

Jak už komický název napovídá, jedná se o kung-fu snímek kategorie "C" (vhodné i pro děti-od 2 až do pěti), navíc s mizernou choreografií a nudným příběhem. Carradinova přítomnost je zbytečná, kdysi si zahrál v (nechápu proč) kultovním seriálu s kung-fu tématem a od tý doby občas nudí v nějakým filmu. Je hezký, že měl kung-fu (krom osudných škrtících S/M praktik) rád,ale neumí ani chvat a jeho herecký projev stojí taky za prd.