Oklamaný (2017)

Úvodní popisek a trailer navodily dojem, že se jedná o trochu jiný film. Kohout Colin se sedmi slepičkama, které by měly na sebe žárlit a potom se domluvit, jak oddělat typický prototyp chlapa, který by se nejraději rozdal všem ženám. "Vždyt ženský, já vás mám rád všechny!!" Asi takhle nějak by to znělo v současné době. Jenže představa se minula účinkem, takže z toho vzniklo utahané nic s uťafnutým koncem.

Padesát odstínů temnoty (2017)

"A to je zas co?" Řekla Studénková ve S tebou mě baví svět a já teď. Natočit dvě nudný hodiny o ničem... vážně hitovka. A pak ještě stejný dialog jako na konci Podnikavé dívky. Zííííííííív. Ale jen na to choďte, takových chlapů po světě určitě ještě běhá, že jo :D ....

Sedmilhářky (2017) (seriál)

"Umlátíme vás vlídností"... zrovna od nich ta věta skutečně sedí. Je to divný kříženec Stepfordu a Zoufalých manželek. Po dvou dílech můžu říct leda tohle - dejte mi někdo Reesin a Nicolin šatník :D

Trpaslík - Pátek (2017) (epizoda)

"S dlouhým ů, Jardo, s dlouhým ů" Smích na hranici - brečím, dusím se. Dneska mě genialita vtipu bavila. Zlo má přece mnoho podob, ne? :D

Viktorie a Abdul (2017)

Nadchnout někoho indickou exotikou je poměrně snadné, tím spíš když se do ní Victorie nikdy nepodívala a nedovedla si nic z toho ani představit. Hrozně milý, krásně dojemný příběh.

V utajení (2017)

Průměrný akčňák, kde na začátku je jasné, že ti, co umřeli, asi jen tak mrtví nebudou. Jinak Orlando jakožto záporák je příjemná změna.

Zabití posvátného jelena (2017) odpad!

Proč někdo točí něco takového a myslí si, že to bude někdo chtít vidět? Postavy jsou úplný roboti. Plochý hlasy, herecký projevy, bez emocí, monotónní. Z pusy vypouští slova a otázky, které se cizím či sotva známým neříkají. Ad absurdum srágora.

Lucifer (2016) (seriál)

Surprise! Upřímně jsem čekala hroznou zhovadilost nebo přinejmenším cosi připomínající seriál Měsíční svit, ale tahle Kriminálka Peklo mě fakt pobavila.

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

"To je vražda, napsala" a hned všem vykdákala, kdo je vrah. Zjištění po 20 minutách je docela slabota, karty měly odkrýt později a nějak jinak si to přeházet, protože po těch dvaceti minutách mě to pak přestalo bavit.

Aloha (2015)

Špatná nuda plná zbytečných scén, plochých, nepropracovaných postav, a jen sotva ji udržuje při životě fakt, že se to odehrává na Havaji, které tam ve výsledku zas tak moc není