Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Velice zvláštní animovaný film. Graficky je to průměr, příběhově je to vyšší průměr, a přesto tomu filmu nechci smazávat procenta. Zapříčiněno asi sympatiemi ke Koralínce. Obzvlášť skvělý byl kocourek, který svojí radou Koralíně zajistil vítězství nad velice milou druhou maminkou.

VALL-I (2008)

VALL-I společně s Evičkou, jsou velice roztomilá dvojice. Neodolal jsem jim.

Mlha (2007)

Ve mně to teda vůbec silné emoce nevyvolávalo. Je to bezesporu dobré, ale pouze dobré. Strádá to nějaký nápad! Když už si ta příšera vytáhla toho kluka v chapadlech do mlhy, tak jsem myslel bůhví jak se to rozjede, ale kromě babky která mě celou dobu znervózňovala kecama o tom, jak jsou všichni v háji.

Herkules (1997)

Vyrostl jsem na tom. Líbí se mi to i po 14i letech.

Rango (2011)

V první řadě, je to animovaný film pro dospělé. Člověk ho musí pochopit a až ho pochopí, dojde mu, že nemůže být řeč o nízkém hodnocení. Rango mi udělal radost. Sice jsem ho začal důmyslně chápat až ve druhém dějství, ale i přesto je to vynikající zábava pro dospělého člověka na animovaný snímek. Takové to lehké vytknutí je. A týká se celkového obsahu děje. Ždímalo se ždímalo, ale dalo se ještě aspoň o kousek ždímat více.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Hned jak vyšel na VHS, musel jsem si ho jít koupit! Tahle Potterovka mi uvízla v paměti ze všech nejvýrazněji.

8 MM (1999)

Nejlepší role společně se Skálou Nicolase Cage! Velice pečlivé soukromé očko pátrá po zmizelé dívce z hardcore porna. Průběh filmu je volný s žádnými překvapivými zvraty v ději. Je to nadprůměrný thriller.

Odplata (1999)

Téměř dokonalé. Rozhodně dokonalá postava, kterou Mel Gibson ztvárnil.

Truman Show (1998)

Tenhle film může do výšin zvednout jen převelice dobrý herecký výkon hlavní role. Jim je jeden z nejlepších komediálních herců současnosti. Inteligentní film, který mě ovšem scénářem nezaujal tak, jak jsem myslel. Jim Carrey je jediný kdo dokáže tenhle film zařadit výše než tam kde by byl bez něho. Inteligentní film, který ovšem není pro mě určen, asi moje nejtrefnější definice. 6,5/10