Divočáci (2007)

Není to žádná filmová pecka, ale celkem uspokojí. Ale když už tam hrají taková velká jména, tak by to teoreticky mělo stát za to. Bohužel to není tak fascinující. Je to taková normální komedie, na kterou se kouknete maximálně jednou. Jediné, co mně výrazněji pobavilo byly ty pády např. o značku Cincinnati na začátku a trojpád na konci.

Cesta do fantazie (2001)

Zámek v oblacích má poutavější příběh, to je ten jediný větší rozdíl mezi oběma filmy. Cesta do fantazie je ovšem fantastická animovaná pohádka.Musíme uznat, že pan Hayao Miyazaki je opravdu pan tvůrce s velkým pé. Je skoro až neuvěřitelné jak na vás ta úžasná atmosféra dýchne a zároveň vás do sebe vtáhne. Určitě se na to dá dívat víckrát než jednou. Těším se na další pohádky v jeho naprosto fascinujícím podání.

Howlův kráčející hrad (2004)

Velice krásná kouzelnická a romantická pohádka. Jelikož jsem si Zámek v oblacích nepamatoval z dřívějších let, musel jsem si ho opět připomenout. Udělal jsem dobře. Tohle prostě musí zaujmout místo u každého z nás.

Zpátky ve hře (2005)

Normální blbost v podání Martina Lawrence ve dvojí roli. ;D

Starý páky (2009)

Nechápu tak nízké hodnocení. 70%!

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Rozhodně na vyšší úrovni, než Utržený ze řetězu, co se týče bojové techniky. Ano, je to velice jednoduché, ale tím víc nápadité! 7/10

Východní přísliby (2007)

U mě je problém ten, že na mě tak nedýchla atmosféra. Viggo Mortensen vložil do filmu velké úsilí, ale myslím si, že ostatní ho nedokážou doplnit ani z půlky. Mortensen na jedničku, vynikal, byl prostě muž na pravém místě, ale ostatní zaostávají.

Gamer (2009)

Když už někdo vymyslí něco, jako ovládání lidí přes počítače, a zaměří se na zabíjení lidí, prosím ať u toho i zůstane. A může rovnou odstřelit i režii. Bylo by to dobré, kdyby tam nebyl ten tlusťoch, kdyby to mělo lepší scénář, a hlavně, kdyby to bylo čistě jen o tom, dostat se z vězení ven za 30x přežití.

Román pro ženy (2004)

Že už jsem to viděl v roce 2005, neznamená, že změním během pár let názor. Tohle, prosím, už NE!