Resident Evil (2002)

Zatím mám dohrané první čtyři díly, z toho Nemesis opakovaně. Ve filmu bohužel shlédávám jen minimální podobnost s hrama (narozdíl od dvojky). Jmenovat se to jinak, najdu podobnost s Resim snad jen u zombie dog a jiných potvor, nikoli v příběhu, atmosféře či prostředí. V porovnání s předlohou sračka, v samotné úvaze slabý béčko, co vykrádá jiná béčka. Viděno dvakrát s odstupem několika let, dojem de facto beze změny.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Parádní 3D i celkové technické zpracování, prostě radost pohledět i poslouchat, domácí kino div neposkakovalo veselým hobitím tanečkem. Dějově ale dost vleklé, bavilo mě setkání s troly a setkání s Glumem, jinak jsem ale byla většinu stopáže v podobném rozpoložení, jako když v práci tvrdnu přesčas, tzn. že parta může bejt sebelepší, ale stejně se sem tam neubráním nervóznímu pokukování po hodinkách. První půlhodinka mi, nebýt alespoň toho pěkného 3D, nesedla vůbec. Snad bude druhý díl živější, dráček mě docela navnadil.

Chuck (2007) (seriál)

Ďáblův sluha přes kopírák, jen nevšední zmetky uprchlé z pekla vystřídali všední agenti a zaporáci. Což je bohužel jen a jen na škodu. Uvidím, zda to vůbec dotáhnu do konce první série, zatím (pět dílů za sebou) bych si daleko raději zopakovala toho sluhu. 50%

Wolf Creek 2 (2013)

Není to tak dobré, syrové a pod kůži se zarývající jako předchůdce, přesto dokáže udržet celou stopáž v takovém tom nepříjemném surovém dojmu, že se to skoro děje vám samým. S navázaním na první díl tvůrci neudělali nejmenší chybu, jak se na scéně objevil Mick Taylor, srdce mi zaplesalo pomalu až do střev a ven. Freddy, Jason a další ikony dneska už za moc nestojí, zato tenhle buran umí s vyvražďovacím thrillerem moc pěkně cloumat. 80%

Soudný den (2008)

Filmy, při jejichž stříhání dostane střihač epileptický záchvat, takže je pak akce přehledná jak festival v Riu, moc nemusím. Což je v tomhle případě dost na prd, páč akce tu tvoří takovejch 75% stopáže a já z ní díky tomu šílenýmu a nesmyslnýmu šmikání měla naprostý hovno. První čtvrthodinka a sem tam trocha pokoukáníčka na Rhonu, víc mě na tomhle kalnym vývaru z apokalyptickejch filmů neoslovilo. 30%

Glee (2009) (seriál)

Muzikály miluju, ale v kombinaci s dobrým příběhem, či vizuálem (Rent, Chicago, All that Jazz, Rock of Ages, Moulin Rouge apod.). Glee jsou jen puberťácká soap opera alá Beverly Hills apod., oživená o písničky, které snad každý zná, přičemž si ještě podkopává nohy jejich výrazným krácením. Postavy jsou vesměs žánrové stereotypy a šedé myši, kterých byste si pomalu nevšimli, ani kdyby vedle vás seděly v lavici. Tenhle seriál bych doporučila spíš hltačům Superstar a všelijakých Talentů (což jsou pořady, které pro jejich ubohost nemůžu ani cítit). Vzdávám v půlce první série. 50%

Maison close (2009)

Nehorázná zrada, na kdejakém webu je tenhle film propíranej, jak kdyby v něm Cynthinka hrála roli div né největší (dobře to zas né, ale je často zmiňovanej jako jeden ze zásadních kousků její filmografie). No dobrá, staženo, proklikávám narychlo, Cynthinka nikde, proklikávám pomaleji, Cynthinka furt nikde... Pro jistotu sjíždím závěrečné titulky a jo, je tam a tak si říkám, do prdele kde? Má na mě snad nedávnej otřes mozku nějakej zčerstva objevenej následek? Fajn, znova a tadá, Cynthinka je na scéně, hezká jako vždy, ale zase blond, za což se teda opět zlobím, ale alespoň, že tě Evičko vidím, moment, cože, kočička mrkla do kamery, nastavila na prohlídku prdelku, deset vteřin a je pryč, záběr na jinou, střih, zdar. A to je skoro všechno, nestřihne si tu ani pidi číslo, to už je dýl vidět její jméno v titulcích... Krátce řečeno, tenhle fim je nehoráznej podvod, co se jedné filmografie týče. Podvod podvodnější než sex v běžných filmech. Ještě že byl volně nalezitelnej a nestál mě ani vindru, to by teprva placka lítala. A je to škoda, páč šukačky, a tudíž i film jako celek, nevypadaj vůbec špatně. Jen ty holky ve velkejch akcích nejsou tak hezký, jak by obsazení evidentně umožňovalo. Moje zaujatost sráží hvězdu dolů a hned po použití bude můj harddisk pročištěn. Jestli k nějakýmu použití vůbec dojde, stejnak mám momentálně pravačku mimo provoz a až bude zase ready, prokliká se nejspíš k něčemu, kde už je zase Viruska plně využita, tak jak se sluší a patří. 50%

Jmenuji se Khan (2010)

Přesně ten příklad filmu, s jehož sledováním kvůli tématu i délce dlouho dlouho otálím a když už se k němu konečně nic neočekávajíce donutím, zůstanu do televize celé tři hoďky zažraná jak skvrna od vína na bílé košily. A to mám z lékařských luhů a hájů dočasnej zákaz vejrat na obrazovku víc jak hoďku a půl, ale nedá se svítit, tenhle indickej Forrest Gump mě přiměl úplně zapomenout na čas. 90%

Pop in Me 3 (2010)

Já jen za Cynthii doufám, že je za ty filmy pořádně placená a že si jejich natáčení užila, páč na monitoru většina její filmografie působí oproti jiným adult movies děsně tupě a nezajímavě. Na netu je s ní spousta zajímavějšího, necelovečerního, materiálu, v němž si člověk nejen ty modrý kukadla fakt vychutná. Při třetím Pop in me jsem měla málem spoďáry plný úplně jinýho obsahu, než jakej by se od sledování péček očekával.

Drunk Sex Orgy: Swingers Ball (2008)

Drunk sex orgy videa jsou rozhodně furt lepší jak kdejakej záznam z maturiťáku, to ale nic nemění na tom, že v porňácký výpovědi stojej absolutně za hovno. Tenhle díl je lepší oproti ostatním snad jen díky tomu, že se v něm objeví hned obě nejlepší female agentky a dokonce si na sobě zlehka smlsnou. Což ale nemění nic na tom, že je to skoro odpad.