Deníky zombie (2006)

Amatérská megazhovadilost, kde je vrchol už v první části, kdy hrdinové svítí baterkou na jednoho počmáranýho herce a řvou, že je musej oběhnout a schovat se do lesa k ohni nejmíň na celou noc, toho se mám bát? Navíc jsou všechny postavy ve filmu tak pitomý a nesympatický, že bych je nejraději sama naservírovala zombíkům. Trapas.

(K)lamač srdcí (2010)

Durise nemusím, už od Erasma na mě působí jak hroznej ňouma se vzhledem opice, ale zkousla jsem ho, páč námět mě zaujal a nakonec byl i využit podle mých představ, slušná romkom, na kterou se klidně podívám znovu.

Divnej týpek (2009)

Tak tenhle film mi sedl, postavy i děj jsou chvílema tak absurdní a ujetý, až je to roztomilý. Slušně jsem se bavila, sem tam jsem se zasmála, chvílema jsem nevěřila svým očím, tak to má být. Spokojenost!

A Family Affair (2001)

Ze začátku to vypadalo, že by mohlo jít o slušnou zábavu, asi po půl hodině už jsem ale byla tak uzívaná, že jsem začala litovat, že jsem na začátku neuposlechla hrdinku varující diváky, kterým není gay tematika blízká, ať opustí sál. Některé filmy s touto tematikou mám docela dost ráda, ale tohle teda byla hrozná hloupost o ničem.

Clara cet été là (2002) (TV film)

Letní tábor, první lásky, objevování sexuality a snaha přijít za každou cenu o panenství/panictví. Až na Selmu Brook totálně nesympatické obsazení a nedůvěryhodné výkony. Některé dívčí postavy (většina) mi vzhledem, ale hlavně chováním, připadaly jako totální kravky, které by zasloužily přes pysk, a s klučičími charaktery to nedopadlo o nic lépe. Celkově nuda s několika světlejšími okamžiky, jejichž sestřih by stěží vystačil na krátkometrážní film. Naše Pusinky dopadly nejméně o třídu lépe, nejméně!

Lip Service (2010) (seriál)

Oproti té první druhá série dějově docela zklamala (poslední díl mě nebavil takřka vůbec), ale na druhou stranu uvedla do popředí trio pořádných bab a to Lexy, sexie Sadie (jak jen to ti Beatlesáci už tenkrát věděli?) a jak že se jmenovala ta fešanda, co jí Sadie pinglovala? :-) Za což tvůrcům děkuju, protože kdyby mi BACHA SPOILER PRO NEZNALCE vzali Frankie ♥ i Kat bez náhrady, nebylo by už na co koukat, jelikož Tess a Sam já prostě nemusím ani za mák. První série za čtyři*, u druhé o hvězdu ubírám.

Výbor ťuťu ňuňu cecíků (2007)

Sympatické postavy, svižný děj, dost dobré finále, jen ta hudba, kterou tu všichni vychvalují, mi trhala uši.

To byl zítra flám (2010)

Vypla jsem mozek, nezkoumala jsem motýlý efekt do detailu, jako to dělám u vážně myšlených filmů a bavila jsem se až trestuhodně. Podle mě jedna z nejlepších komedií, jakou jsem v poslední době viděla a ikdyž dost připomíná Pařbu ve Vegas, líbila se mi přece jen o něco víc. Tenhle film si ráda čas od času užiju znovu.

Nachové moře (2009)

Já jsem spokojená, takovéhle filmy mám ráda. Vyvážená porce lásky i nenávisti, štěstí i smutku, nádherného i depresivního. Jen nechápu, proč skoro každý dobrý film musí mít špatný, nebo alespoň dostatečně smutný konec.

Nečekaná láska (2003) (TV film)

Odpočinková záležitost, ale velmi televizní a velmi ohraná.