• Sportovní

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Brad Pitt opět na koni ve strhujícím snímku o jakémsi obratu života. Láska postaršího muže a mladé ženy, jejichž život se střetává věkem, vydává se opačnou cestou. Bohužel částmi příliš natahované, ale ty čtyři hvězdičky si to prostě zaslouží.

Princ a já (2004) odpad!

Ztráta času, ztráta peněz. Zbytečnost._5%

Zbouchnutá (2007)

Dvojice mezi prsatou Katherine Heigl a prsatým Sethem Rogenem opravdu padla jako skvěle ušitá uniforma SS. No a pohodářský Jason Segel, ještě neotravný ksicht.

Život je pes (2007) odpad!

Totální ztráta času s tímto děsně nafrněným snímkem. Hlavní představitelka byla spíše vtipná karikatura se svým koňským xsichtem a nosem jak pinocio. Čokoládová Regina King mi pije krev v každým filmu. A nakonec ani jindy sympatický, zde slizký Peter Sarsgaard tomu taky moc nepomohl, snad jen oškliva John C. Reilly trošku sednul._5%

Penny se bojí (2006)

Film měl úžasnou mrazivou atmosféru, průběh byl taktéž velice dobrý, ale v době (SPOILER) , kdy maniak zapíchne všechny možné zachránce vám už konec dojde. To mi došel, ale že bude až tak hrozný ? Úplně pokažený konec jinak povedeného hororu. A co se týče hlavn představitelky, tedy role Penny, tak to ze začátku mohlo být opravdu ta její fóbie a její halucinace strašidelné, ale když vám tam pak celou hodinu brečí a řve do xsichtu, tak vám to přijde až otravné. Určitě si mohli s tím poradit daleko lépe. Ale tak ušmudlaných_50%

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Ano, také se ptám, proč je Adolf Hitler a jeho společníci bráni jako Zlo ? Adolf Hitler, největší,nejsilnější a nejoddanější nacionalista, němec, který je na sebe a svůj názor hrdý. Adolf Hitler se dokázal v tak těžké době vypracovat tak vysoko. Tvrdá práce, odhodlání a silná vůle něco dokázat, táhnout svůj lid k pravdě a vyštvat všechno neněmecké pryč. Je až k pláči sledovat dnešní lidi, kteří ještě dnes tohoto Furhera odsuzují a přitom o něm neví takřka nic. Přečel jsem Main Kampf a ještě jednu knihu, která profilovala tohoto silného vůdce a dospěl jsem k názoru, že ho prostě musím obdivovat. Jeho usílí bylo insipirativní a i přes hrůzné činy spáchané jeho povely ho musím obdivovat a zastávat se ho při každé příležitosti, kdy se ho kdokoliv snaží urazit,pošpinit nebo znemožnit. Hlavní hrdina a představitel jednoho z největších vůdců německa, Adolfa Hitlera předvedl obdivuhodný výkon a i když Hitlerovi byl podobný jen knírkem a vlasam, tak jsem mu ho věřil jako nikomu předtím. Bohužel na Hitlera opět hodili spoustu špíny._75%

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Kdo se ve všech těch detektivních seriál má vyznat, jsou všechny na jedno brdo.